گردشگری مذهبی در تور کانادا

برای کسانی که علاقمند به گشتن در میان آثار معنوی و مذهبی ملل و مرور معماری تاریخی این بناها هستند، در کانادا هم محل هایی برای دین وجود دارد از معابد گرفته تا کلیسا و مسجد را میتوانید در گوشه کنار شهرهای کانادا ببینید.

گردشگری مذهبی در تور کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: کلیساهای جامع تاریخی و معابد و اماکن مقدس ملی در انتظار کسانی است که به دنبال یک سفر معنوی و آموزش‌های مذهبی هستند. برخی از معروفترین اماکن مذهبی که در کانادا وجود دارند عبارتند از:

کلیسای نوتر دام، اولین کلیسای بازسازی گوتیک بوده که در کانادا در بین سالهای 1824 و 1843، ساخته شده است و در حال حاضر در طول فصل گردشگری توسط بیش از 2500 نفر در روز بازدید می‌شود.

حرم شهید (Martyr)،  حرم مقدس ملی است که در میدلند، انتاریو قرار دارد، حرم شهید ، برای بزرگداشت  هشت تن از مقدسین مسیحیت ایجاد شده و سهم قابل توجهی را در زمینه معرفی مسیحیت در فرهنگ بومیان کانادایی بیش از 350 سال پیش، ایجاد نموده است.

معبد بین المللی بودایی، به عنوان بهترین نمونه معماری چینی در کانادا و یکی از الهام‌بخش‌ترین مکان‌ها در آمریکای شمالی محسوب می‌شود. این معبد در ریچموند، بریتیش کلمبیا، واقع شده و تورهای هدایتگر برای گروه‌هایی که علاقمند به دیدن معبد باشکوه و یادگیری در مورد فلسفه بودایی هستند، برنامه هایی را ارائه می‌دهند. معبد برای هر کسی، صرف نظر از سن یا دین، باز است و به بازدیدکنندگان سفر به کانادا فرصت می دهد تا با بازدید از این معبد درک بهتری از فرهنگ دینی چینی و مذهب بودایی پیدا کنند. 

انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 122

به "گردشگری مذهبی در تور کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "گردشگری مذهبی در تور کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری مذهبی در تور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید