سفر به کالیفرنیا: دریاچه های ماموت، پیاده روی، ماهی گیری و اسکی

دریاچه های ماموت در کوههای سیرای شرقی یکی از بهترین مقاصد خارج از برنامه در کالیفرنیا، بازدیدکنندگان زیادی را به ماجراجویی های خارج از خانه به سمت خود می کشاند. هوای آفتابی و تیز کوه، روح و جسم را نشاط می بخشد، در حالی که محیط مناظر باورنکردنی و شگفت انگیزی را برای پیاده روی و دوچرخه سواری در کوه فراهم می کند.

سفر به کالیفرنیا: دریاچه های ماموت، پیاده روی، ماهی گیری و اسکی

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: دریاچه های ماموت بیش از 300 مایل مسیر پیاده روی در مناطق مختلف کوه پایه ای مانند بنای یادبود ملی Devils Postpile و مسیرهای ویژه کوله پشتی در امتداد مسیر Pacific Crest و John John Muir دارند. این چشم انداز از دره های آرام، چمنزارها، دریاچه های کاملاً شفاف و جنگل های کاج گرفته تا کوههای مرتفع بیابانی و گرانیتی، از جمله قله ای که ارتفاع آن تا 11.053 فوت می رسد، متفاوت است.

با نزدیک به صد دریاچه و همچنین رودها، دریاچه های ماموت مکانی باورنکردنی برای ماهیگیری درتمام طول فصل است، که از اواخر آوریل تا اوایل نوامبر ادامه دارد. برای ماهیگیری، صید و رهاسازی، که در طول سال در رودخانه اوین اوونز و رود واشر شرقی مجاز است، یک استثنا قائل شده است.

در زمستان، دریاچه های ماموت برای اسکی کراس کانتری، اسکی آلپاین و اسنوبورد و همچنین اسکیت روی یخ و سورتمه سواری بسیار محبوب است. پیست اسکی آلپاین در تفرجگاه کوهستانی ماموت با گستردگی 3500 هکتار، 150 مسیر را پوشش می دهد. به دلیل بارش برف فراوان در این مکان کوهستانی، فصل اسکی در سراشیبی تا ماه اوت ادامه دارد. در هر زمان از سال، دریاچه های ماموت با رستورانهای عالی، اقامتگاه های روستایی و استراحتگاه های کوهستانی آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان می باشند.

انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 566

به "سفر به کالیفرنیا: دریاچه های ماموت، پیاده روی، ماهی گیری و اسکی" امتیاز دهید

1 کاربر به "سفر به کالیفرنیا: دریاچه های ماموت، پیاده روی، ماهی گیری و اسکی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به کالیفرنیا: دریاچه های ماموت، پیاده روی، ماهی گیری و اسکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید