سفر به کالیفرنیا: جنگلهای چوب سرخ و بخش هومبولت

بخش هومبولت مکانی برای فرار به فضای باز بزرگ، منطقه ای دور افتاده از نخلستان های چوب قرمز، سواحل خلوت و رودخانه های شتابان است. ترکیبی از جنگلهای معطر و نسیم شور اقیانوس کیفیتی نیروبخش به هوا می بخشد. در حالی که فضای باز و درختان سر به فلک کشیده ممکن است باعث شود بازدید کنندگان احساس کوچکی کنند، اما مناظر باورنکردنی ستایش از طبیعت را القا می کنند. این محیط ناهموار و بکر مکانی الهام بخش برای پیاده روی، شکار، ماهیگیری و ماجراجویی های خارج از خانه است.

سفر به کالیفرنیا: جنگلهای چوب سرخ و بخش هومبولت

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: پارک های ملی و ایالتی ردوود (که شامل چهار پارک مجزا می باشد: پارک ملی ردوود، پارک ایالتی پریری کریک ردوودز، پارک ایالتی دل نورت ساحل ردوودز، و جدیا اسمیت ردوودز) به عنوان میراث جهانی یونسکو، و همچنین به عنوان یک ذخیره گاه بین المللی زیست کره، ذکر شده است. ایالت پارک) حاوی قدیمی ترین و بلندترین درختان چوب سرخ جهان است که ارتفاع برخی از آنها به بیش از 375 فوت می رسد.

بسیاری از بهترین مسیرهای پیاده روی در پارک های ملی و ایالتی Redwood در پارک ایالتی Prairie Creek Redwoods یافت می شوند. این پارک سرسبز دارای مسیری 10 مایلی برای رانندگی، 75 مایل مسیر پیاده روی، مکانهای مخصوص پیک نیک، به علاوه یک ساحل بکر است، اما معروف ترین آن متعلق به Fern Canyon است. این دره پوشیده از سرخس که توسط رودی آب شیرین پیموده شد، محل فیلمبرداری برخی صحنه های فیلم The Lost World: Jurassic Park بوده است.

کمی بیشتر از یک ساعت در جنوب پارک های ملی و ایالتی ردوود، پارک ایالتی هومبولد ردوودز، بزرگترین پارک ایالتی سرخ پوش کالیفرنیا (با مساحت 53000 هکتار) واقع شده است که شامل بزرگترین جنگل درختان سرخ کهن (17000 هکتار) است. بازدیدکنندگان می توانند از خیابان 32 مایلی پهناور پارک عبور کنند و درختان بلند دارای چوب سرخ را تحسین کنند، در حالی که از عظمت جنگل متحیر می شوند. این پارک همچنین دارای 100 مایل مسیر پیاده روی متناسب برای تمام سطوح جسمی و فیزیکی است.

در میان جنگل های باشکوه چوب سرخ در امتداد خلیج هومبولت، بندر تاریخی یورکا، مرکز اصلی شهر هومبولت واقع شده است. شهر قدیمی یورکا دارای صدها ساختمان تزئین شده ویکتوریایی است. برجسته ترین آنها عمارت کارسون است که در دهه 1880 برای بارون الوار ویلیام کارسون ساخته شده است. چندین ساختمان ویکتوریایی قدیمی به استراختگاه هایی با تختخواب و صبحانه تبدیل شده اند، مانند مسافرخانه های لوکس Carter House. Eureka Inn به سبک Tudor در فهرست ثبت ملی اماکن تاریخی در سال 1922 برای مسافران دوست دار طبیعت ساخته شده اند.

برای کسانی که خیلی به اقامتهای لاکچری اهمیت نمی دهند و ترجیح می دهند زیر درختان چوب سرخ و ستاره ها بخوابند، بخش هومبولت مقصد ایده آلی است. این منطقه دارای مکان های گسترده کمپینگ در جاهای بکر است. از جمله بهترین اردوگاه های پارک ملی و ایالتی ردوود می توان به اردوگاه Mill Creek در پارک ایالتی Redwoods دل نورت ساحل، اردوگاه Elk Prairie در پارک ایالتی Prairie Creek Redwoods و اردوگاه های Jedediah Smith در پارک دولتی Jedediah Smith Redwoods اشاره کرد.

انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 565

به "سفر به کالیفرنیا: جنگلهای چوب سرخ و بخش هومبولت" امتیاز دهید

3 کاربر به "سفر به کالیفرنیا: جنگلهای چوب سرخ و بخش هومبولت" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به کالیفرنیا: جنگلهای چوب سرخ و بخش هومبولت"

1 دیدگاه

النا نازی 28 اسفند 1401

نام جنگل های غیر رسمی کالیفرنیا چیه؟
من نظرم اینه که مقاله ی جالبی هست و مارو خییلی با کالیفرنیا آشنا می‌کند.
فقط اگه به سوالم پاسخ بدید خییلی خییلی سپاسگزارتون میشم ❤️

پاسخ به النا نازی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید