کانالهای Xochimilco مکزیک - مجری سفرهای گردشگری

کانالهای Xochimilco مکزیک

صدها ترجینای رنگارنگ (گوندولا) در 10 لنگرگاه روستا در انتظار مسافران هستند تا شما را از طریق آبراه­های پر از پرنده و پرچین درختان کوچک پیش برانند. آرامش شهر با مهمانی در قایق­های عجیب و غریب یا غذاها و نوشیدنی که در کنار آن قرار دارند شکسته می­شود. نزدیکترین مرکز به بلم، سالیتره و سان کریستوبال، در حدود 400 متری شرق میدان و فرناندو سلادا ، 400 متری غرب میدان در Avenida Guadalupe Ramírez است.

کانالهای Xochimilco مکزیک

روزهای شنبه و یکشنبه، قایق های مسافربری 60 نفره (تاکسی های قایقی) بین سالیتر آمبرکادرو و ناتیویتاس آمبرکادرو (نزدیک حاشیه Avenida Hermenegildo Galeana وCalle del Mercado) 4/1 کیلومتری جنوب شرقی در امتداد کانال حرکت می­کنند.

تعداد صندلی قایق ها از یک تا 20 نفر است و گردش های گروهی بزرگ را نسبتاً ارزان می­کند. قبل از سوار شدن به قایق­ها، اگر در حین سفر دریایی قصد پیک نیک روی کشتی را دارید، می­توانید از فروشندگان در embarcaderos نوشیدنی های غیر الکلی و غذا بخرید.

پس از فاجعه ای که در اواخر سال 2019 اتفاق افتاد و جوانی مست در آب غرق شد، فروش الکل بسیار محدود شده است و جلیقه نجات برای مسافران در دسترس است، هر چند فقط دو یا سه مورد در هر گوندولا وجود دارد. اگر مایل هستید بدون جلیقه نجات سوار شوید، از نظر فنی ملزم هستید فرم آزادی را امضا کنید، اگرچه این بندرت اجباری می­شود. سایر قوانین جدید رفتن از یک قایق به قایق دیگر را ممنوع کرده است. تعداد بازدیدکنندگان بسیار کم شده است، بنابراین می­توانید در آرامش از کانال­ها بازدید کنید.

قیمت رسمی هر ساعت ثابت است و به ازای هر قایق محاسبه می­شود (نه به ازای هر نفر) بنابراین مراقب بالا رفتن قیمت­ها باشید.

انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 116

به "کانالهای Xochimilco مکزیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "کانالهای Xochimilco مکزیک" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانالهای Xochimilco مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید