محله Place Royale کبک کانادا - مجری سفرهای گردشگری

محله Place Royale کبک کانادا

محله Place Royale مکانی است که Samuel de Champlain  در سال 1608 در شهر Québec  را تأسیس کرد. این میدان با ساختمانهایی که از فرانسه و انگلیس و قدیمی ترین کلیسای سنگی در آمریکای شمالی  تاثیر پذیرفته است،جذابیتهای خاص خود را دارد.

محله Place Royale کبک کانادا

اینجا مکانی است که Samuel de Champlain اولین شهرک فرانسه را در قاره آمریکا ساخته است. در 1608 ، قلعه ، فروشگاه ، محل تجارت و محل اقامت همه به یک محل تبدیل شد. به همین دلیل Place Royal را گهواره فرانسوی آمریکای شمالی می دانند.

معماری متنوع ، دوره های متوالی استعمار فرانسه و انگلیس را منعکس می کند. چند سازه فولادی و شیشه ای روندهای قرن بیست و یکم را نشان میدهد.

خانه های مرمت شده که اطراف Place Royale را احاطه کرده اند به رستوران هایی با پاسیو و فروشگاه هایی که سوغاتی ، صنایع دستی و غیره می فروشند تبدیل شده اند.

در Place Royale چه کارهایی میتوانید انجام دهید؟

کمی در کلیسای Notre-Dame-des-Victoires استراحت کنید. این کلیسا قدیمی ترین کلیسای سنگی در آمریکای شمالی است که در سال 1688 ساخته شده است.

خانه دوم Samuel de Champlain را ببینید.که نزدیک کلیسا است.

از بناهای تاریخی باشکوه در میدانی که نماد تولد فرانسه ی آمریکای شمالی است ، عکس بگیرید.

در پاسیو در Maison Smith ، یک کافه عالی قرار دارد که می توانید جذابیت و تاریخ بی نظیر میدان را در آن ببینید.

نیم تنه لویی چهاردهم ، پادشاهی که در زمان تأسیس فرانسه جدید حکومت داشت را ببینید.

در زمستان که برف می بارد ، حتما اینجا قدم بزنید. فوق العاده است.

تاریخچه Place Royale

در طول رژیم فرانسه ، تا سال 1686 ، Place Royale به عنوان Place du Marché (میدان بازار) شناخته می شد و در درجه اول به عنوان یک خدمت شناخته میشد. البته مردم بومی قبل از ورود اولین اروپایی ها به آنجا آمده بودند. قدیمی ترین آثار فعالیت بومی در این مکان نشان می دهد که گروه هایی اوقات خود را در آنجا به شکار ، ماهیگیری و جمع آوری آذوقه می گذرانند.

در سال 1682 ، یک آتش سوزی مهیب تمام ساختمانهایی را که برای اولین بار توسط فرانسوی ها برپا شده بودند از چوب ساخته شد.، سوزاند. سپس مالکان را مجبور کردند که خانه هایشان را با سنگ ، با دیوارهای مشترک بالاتر از سقف ها به عنوان سد آتش ، از نو بسازند - این ویژگی ها هنوز هم وجود دارد.

چند سال بعد ، در سال 1686 ، بنا به رسم فرانسویها ، مجسمه نیم تنه لوئی چهاردهم نصب شد. آن زمان بود که Place du Marché به Place Royale تبدیل شد. در سال 1700 ، فروشندگان بازار ، نیم تنه را در انبار قرار دادند و گفتند که هنگام تحویل کالا مانع ایجاد میکند.

در سال 1759 بار دیگر در جریان نبرد Québec به ساختمان ها آسیب وارد شد و توسط رژیم انگلیس دوباره ساخته شد. بازار به قسمت دیگری از شهر منتقل شد و محله به آرامی تا اواسط 1900 کم جمعیت شد.

به لطف کار گسترده در دهه های 1960 و 70 ، Place Royale به شکوه سابق خود بازگشت و بیزینس های جدید شکل گرفت ، مردم محلی و بازدید کنندگان از تمام جهان در اینجا حضور دارند

کلیسای Notre-Dame-des-Victoires

ساخت کلیسای Notre-Dame-des-Victoires در سال 1688 آغاز شد ، که یکی از قدیمی ترین کلیساهای آمریکای شمالی است. این بنا بر روی ویرانه های اولین خانه Samuel de Champlain ساخته شده است. متأسفانه در اثر بمباران در طول نبرد Québec آسیب دید ، اما طبق برنامه هایی در سال 1763 بازسازی شد. هنوز یکشنبه در ساعت 11 صبح مراسم در آنجا برگزار می شود و از بازدید کنندگان استقبال می شود.

انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 104

به "محله Place Royale کبک کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "محله Place Royale کبک کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله Place Royale کبک کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید