قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا - مجری سفرهای گردشگری

قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا

قصر Fairmont Le Château Frontenac بیش از این که یک هتل باشد، نمادی از شهر کبک است. بیش از یک قرن است که در بالای Cape Diamond مشرف به Dufferin و رودخانه St. Lawrence قرار گرفته است.

قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا

بازدید از Château Frontenac

به داخل لابی بیایید .لابی اخیراً بازسازی و میتوانید آثار تاریخی 400 سال پیش که در موارد خاص طراحی شده ،را ببینید و تحسین کنید.

در تابستان ، محوطه تاریخی Saint-Louis Forts و Châteaux ، مخفی شده در زیر Dufferin ، مجاور Château ، برای عموم آزاد است. از این نماد شهر Québec چند عکس از زیبا بگیرید. به گفته بیشتر ساکنان Québec ، بهترین چشم اندازها از مکانهای Canotiers (بخش قدیمی)، Citadelle de Québec، Observatoire de la Capitale، Lévis همینجاست

تاریخ Château Frontenac

Château فرزند William Van Horne ، رئیس راه آهن کانادا در اقیانوس آرام بود که می خواست هتلی برای مسافران به عنوان روشی برای تبلیغ سفر با قطارهای لوکس ایجاد کند.

مراحل ساختن یک رویا

سال 1893: افتتاح هتلی با 170 اتاق

1899 تا 1924: اضافه شدن 3 شعبه و برج مرکزی که نزدیک به 80 متر ارتفاع دارد (260 فوت)

1926: شعبه Riverview ، قسمت اصلی هتل ، در اثر آتش سوزی تخریب شد

Château در محوطه باستانی Saint-Louis Forts و Châteaux قرار دارد که برای بیش از 200 سال محل اقامت رسمی و مقر فرمانداران فرانسه و انگلیس بود.

مقصد انتخابی سلبریتی ها

بسیاری از افراد مشهور Ch duringteau Frontenac را به عنوان محل اقامت خود در شهر Québec انتخاب میکنند. از ملکه الیزابت دوم گرفته تا سلین دیون ، پرنسس گریس موناکو ، لئوناردو دی کاپریو ، پل مک کارتنی و چارلی چاپلین ، افراد مشهوردر Château Frontenac اقامت داشته اند

در سال 1953 از Château Frontenac برای فیلمبرداری فیلم اعتراف می کنم با بازی مونتگومری کلیفت و آن باکستر که توسط آلفرد هیچکاک ساخته شده ،استفاده شد. مدیر وقت Château Frontenac ، جورج جسوپ ، خودش هم در این فیلم بازی می کند.

یک تصمیم سیاسی مهم

نخستین کنفرانس Québec در Château Frontenac در سال 1943 برگزار شد. نخست وزیر انگلستان ، وینستون چرچیل و رئیس جمهور آمریکا ، فرانکلین د. روزولت ، هنگام توافق بر روی برنامه های حمله متفقین به اروپای اشغال شده ، به میزبانی نخست وزیر کانادا به نام Mackenzie King حضور داشتند.

آیا می دانید؟

  • گفته می شود Château Frontenac پر عکس ترین هتل جهان است
  • Château Frontenac به افتخار Louis de Buade ، Compte de Frontenac و فرماندار فرانسه جدید از سال 1672 تا 1682 و 1689 تا 1698 نامگذاری شد
  • اگر در هتل قدم بزنید ، در کل 12 کیلومتر راهرو پیدا خواهید کرد
  • نزدیک به 2000 پنجره با چشم اندازهای دیدنی از رودخانه St. Lawrence ، شهر و باغ ها وجود دارد. سرآشپز اجرایی سالانه حدود 650 لیتر عسل از 4 کندو در باغ پشت بام Château جمع می کند
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 103

به "قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصر Fairmont Le Château Frontenac کبک کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید