گشت و گذار در تاریخ VIA Rail کانادا

VIA Rail  برای متحد کردن شهرها و مردم کانادا با یک سرویس ایمن ، راحت و مسئول محیط زیست از ساحل به ساحل متولد شد. لحظات عالی در تاریخ VIA Rail برخی از ارزشهای کلیدی را نشان می دهد که همچنان مسیر این شرکت را هدایت می کنند و از موفقیت آن در طول چهار دهه ادامه دارد.

گشت و گذار در تاریخ VIA Rail کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: VIA Rail برای متحد کردن شهرها و مردم کانادا با یک سرویس ایمن، راحت و مسئول محیط زیست از ساحل به ساحل متولد شد. لحظات عالی در تاریخ VIA Rail برخی از ارزشهای کلیدی را نشان می دهد که همچنان مسیر این شرکت را هدایت می کنند و از موفقیت آن در طول چهار دهه ادامه دارد

دهه اول! VIA Rail مسافران ریلی کانادایی را به اولین قطار سوپر قاره، سرویس درجه یک، اولین قطار LRC و همچنین اولین قطار آمتراک کانادا-ایالات متحده معرفی می کند.

1977، تاسیس VIA Rail Canada

نخست وزیر Pierre Elliott Trudeau خدمات راه آهن بین شهری را در سراسر کانادا ضروری می داند و VIA Rail را به عنوان و اولین شرکت ملی راه آهن مسافری تاسیس می کند.

1978، قطار بین قاره ای

در 29 اکتبر، VIA Rail اولین قطار بین قاره ای، بین مونترال و ونکوور را راه اندازی کرد. در همان سال، VIA Rail فعالیت های راه آهن National Canadian (CN) و Canada Pacific (CP) را بر عهده می گیرد و به افتخار قطار معروف CP نام Open Canadian را نگه میدارد

1981

 اولین قطارهای سبک، سریع، راحت (LRC) به ایستگاه ویندزور در مونترال تحویل داده شدند و سفر را برای مسافران بهتر و جذاب تر کردند.

یکبار دیگر در سال 1981، Maple Leaf، اولین قطار VIA Rail / Amtrak، مسیر آغازین خود را بین تورنتو و شهر نیویورک طی کرد.

1984-ستاد جدید

حالا VIA Rail مستقر در مقر جدید خود در Place Ville Marie در مرکز شهر مونترال است.

قطار Pontifical

در 10 سپتامبر، VIA Rail از Pope Jean-Paul II با قطار Pontifical استقبال کرد.

1986

در تاریخ 29 می، VIA Rail، Canada's Classic Train Experience را راه اندازی کرد( اولین قطار مسافرتی لوکس در Rockies)

1988 تا 1997

دهه ای که با تجملات جدید و هیجان انگیز در سفرهای ریلی مانند Panorama Lounge و Silver & Blue همراه با شناخت بیشتر این صنعت در عملیات و طراحی آن روبرو شد.

1988

اولین سالن Panorama، به طور انحصاری برای استفاده از مسافران کلاس VIA Rail 1، در ایستگاه اتحادیه تورنتو رونمایی شد.

1990

VIA Rail به دلیل سهم خود در صنعت مسافرت و گردشگری کانادا، برنده جایزه World Travel Market در لندن، انگلیس شد.

1991، ترقی عملیات

VIA Rail یک برنامه عملیاتی را راه اندازی کرد که طی آن ایستگاههای Winnipeg و Vancouver دارای امتیازات بین المللی شوند

1992

VIA Rail این کلاس لوکس جدیدش را(که بعداً به کلاس Sleeper Plus تغییر نام داد) از طریق Open Canadian که از تورنتو به ونکوور منتهی می شد، معرفی کرد

1994

VIA Rail به اولین راه آهن در جهان تبدیل شد که به سیستم توزیع جهانی (Global Distribution System) برای فروش محصولات شرکت های هواپیمایی (و اکنون ریلی) متصل شدو به آژانسهای مسافرتی اجازه می دهد تا رزرو هواپیما و راه آهن را با هم داشته باشند

VIA Rail برای تعمیرات اساسی ناوگان فولاد ضد زنگ خود برنده جایزه طراحی Brunel می شود.

1995، تمرکز بر اکوتوریسم

VIA Rail با تبدیل قطارهای شبانه به قطارهای روزانه در مسیرهای شمال Québec، Jasper-Prince Rupert (قطار Skeena) و Churchill-Winnipeg، آن را به عنوان یک جاذبه اصلی برای گردشگران بدل کرد.

1996، جایزه ها

پرسنل VIA Rail یک لباس آبی جدید دریافت کردند که برنده جایزه طراحی Brunelشد.

1998 تا 2007

دهه ای که متعهد بودن VIA Rail به محیط زیست و تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی گذشت، با تمرکز بر طبیعت حیرت انگیز،سفرهای VIA Rail بسیار تماشایی و منحصر به فردشد.

1999

VIA Rail یک لوگو جدید طراحی کرد که هویت افتخارآمیز کانادایی خود را با اضافه کردن برگ نمادین قرمز روشن افرا به حروف بزرگ زرد در نشان تجاری خود، همراه با واژه کانادا به نمایش گذاشت. در همان سال، مجله International Railway Traveller از بین 20 تجربه بهترین راه آهن در جهان، VIA Rail را انتخاب کرد

2000

کانادا، به دلیل سرمایه گذاری طولانی مدت دولت فدرال بر روی اتومبیل های VIA Rail برای احیای مجدد سفر با قطارهای مسافری، به اهداف پروتکل Kyoto توجه کرد.

2003

VIA Rail سیستم مدیریت محیط زیست خود را راه اندازی کرد، که اینکار باعث شد شرکت عملکرد کلی محیط زیستی خود را بهتر اندازه گیری و بهبود بخشد.

2007

VIA Rail برنده جایزه بهترین خدمات راه آهن در Agent’s Choice Awards شد! انجمن مسافران راه آهن بین المللی کانادایی آن را به عنوان برترین قطار در آمریکای شمالی اعلام کرد

2008 تا 2017

دهه ای که با تاکید مستمر VIA Rail بر ایمنی کارمندان و مسافران و همچنین ایجاد روابط پایدار با مشتری گذشت.

2010

برای چهارمین سال متوالی، VIA Rail برنده جایزه بهترین خدمات راه آهن در Agent’s Choice Awards شد

2011

VIA Rail اولین همایش سالانه ایمنی و بهداشت شغلی را در رابطه با اتحادیه کارگران اتومبیل سازی کانادا برگزار کرد. این ابتکار جدید از تلاش های انجام شده توسط کمیته های سیاست ایمنی و بهداشت پشتیبانی و حمایت کرد، تا اطمینان حاصل شود که ایمنی در خط مقدم تمام فعالیت های راه آهن VIA است.

2012

VIA Rail ابتکار جدیدی را با انستیتوی Canadian Citizenship آغاز کرد که به شهروندان جدید و خانواده هایشان در اولین سال تابعیت تخفیف می داد تا به آنها کمک کند تا کشور جدید خود را با قطار بگردند و کشف کنند. از آن زمان، VIA Rail میزبان مراسم سوگند در ایستگاههای خود برای شهروندان جدیدش شد که از طریق مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا و موسسه شهروندی کانادا ترتیب داده شده است. VIA Rail برنده جایزه Agent's Choice Award شد که توسط آژانس های مسافرتی کانادایی رای داده می شود و توسط Baxter Travel برای ششمین سال متوالی انتخاب شد.

VIA Rail جایزه Safety Award را ازانجمن راه آهن کانادا برای کنفرانس ایمنی عمومی - با حضور نیروهای پلیس، حمل و نقل کانادا، بازرسان و بازپرس ارشد کبک، در کینگستون، انتاریو به دلیل آگاهی در مورد ایمنی در زیرساخت های راه آهن، برنده شد.

2013، قصیده ای برای قطار

ایجاد خدمات پلیس برای راه آهن VIA

تحت قانون ایمنی راه آهن (RSA)، خدمات پلیس راه آهن VIA اولین بار بود که یک شرکت راه آهن کانادایی از زمان تأسیس خدمات پلیس راه آهن CN در سال 1923 به خدمات پلیس تحت RSA دست یافت.سرویس پلیس برای اطمینان از ایمنی کارمندان و مسافران VIA Rail. راه اندازی شد

راه اندازی سطح جدیدی از خدمات

VIA Rail کلاس Prestige را راه اندازی کرد- ایجاد شده برای لذت بخش ترین تجربه عبور از کانادا، از تورنتو به ونکوور. دارای کابین های شخصی لوکس، وعده های غذایی تازه، نوشیدنی های کانادایی منتخب و خدمات بی نظیر.

خوانندگان مجله Leisure Group Travel VIA Rail جایزه Gold Level Reader’s Choice را از آن قطار مورد علاقه خود کردند.. VIA Rail به دلیل بازسازی ایستگاه مرکزی اقیانوس آرام در ونکوور جایزه سنگ تراشی را از National Trust for Canada دریافت کرد. همچنبن VIA Rail جایزه AirRail Concept of the Year در جوایز جهانی AirRail در آلمان را هم دریافت کرد. چشم انداز VIA Rail امکان همکاری بیشتر بین راه آهن هوایی (و همچنین سایر روش های سفر) به منظور ارائه یکپارچه سفرهای خانه به خانه فراهم کرد

2015، تعهدات تغییرات آب و هوایی

VIA Rail پیمان COP21 را به همراه 65 عضو دیگر اتحادیه بین المللی راه آهن در پاریس امضا می کند تا تأثیر فعالیت های خود را بر تغییر اقلیم کاهش دهد.

یک پروپوزال برای پروژه قطار های اختصاصی

VIA Rail پیشنهاد خود را برای "پروژه اختصاصی قطارها" (که بعدا به High Frequency Rail تغییر نام داد) برای تفکیک سرویس راه آهن مسافری و باری از شهر کبک به تورنتو اعلام کرد. این سرویس ریلی جدید، سفر ریلی را در این مسیرهای پرترافیک متحول می کند، زمان سفر را به شدت کاهش می دهد و برنامه ها را بهبود می بخشد.

VIA Rail به دلیل کار و چشم انداز حفاظت از ایستگاه تاریخی اتحادیه Winnipeg، ساخته شده در سال 1911، با جایزه حفاظت از طرف Heritage Winnipeg مفتخر می شود.

2016، عشق به مردم کانادا

پروپوزال پروژه High Frequency Rail روند خوبی را ایجاد کرد

سازمان بودجه فدرال 2016 بودجه بیش از سه سال را برای حمایت از ارزیابی این پروژه برای VIA Rail فراهم می کند.

راه اندازی بلاگ VIA Rail

.VIA Rail یک وبلاگ مسافرتی راه اندازی کرد که نقاط پنهان و ارزشمند کانادا را کشف و معرفی میکرد، تا بازدیدکنندگان و کانادایی ها برای کشف بسیاری از مقاصد خود از VIA Rail استفاده کنند

کسب جایزه برای ابداعات و کاهش مصرف سوخت

VIA Rail اولین Mercuriade خود را دریافت کرد، یک جایزه معتبر تجاری در کبک که توسط Fédération des chambres de commerce du Québec برای پروژه موفق صرفه جویی در مصرف سوخت خود بر اساس روش های بهینه سازی استفاده از قطار اعطا می شود. VIA Rail برنده جایزه محیط زیست از انجمن راه آهن کانادا شد که استراتژی صرفه جویی در مصرف سوخت را که توسط تیم حمل و نقل منطقه مرکزی اجرا شد، به رسمیت شناخت.

VIA Rail، یک کارفرمای نمونه

 VIA Raiتوسط مجله Forbes به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان کانادا شناخته شد و رتبه 47 را از 250 به خود اختصاص داده است!

2017، 150 سالگی کانادا

 VIA Rail برای گرامیداشت 150 ساله شدن کشور، در فعالیت های متعدد ملی شرکت می کند، از جمله استفاده از قطارهای تزئین شده، کارت های ویژه جوانان، و داستان سرایی فراوان و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی.

2018 تا 2020

VIA Rail این دهه جدید را با جوایز بیشتر در زمینه ایمنی، تقدیر از یکی از بهترین کارفرمایان کانادا و جوایزی برای استفاده ابتکاری از فناوری دیجیتال و موقعیت جغرافیایی آغاز کرد. آینده برای VIA Rail، کارمندان و به ویژه مسافران ما بیش از هر زمان دیگری خوشایند به نظر می رسد!

2018، ناوگان جدیدی از قطارها

VIA Rail قصد دارد ناوگان جدیدی از قطارها را داشته باشد! بودجه فدرال 2018 تأمین مورد نیاز مجموعه قطارهای جدید را تأیید می کند. ناوگان جدید در مسیر شهر کبک - ویندزور استفاده خواهد شد.

ایستگاه های سر سبز تر

VIA Rail اعلام کرد که ایستگاه Winnipeg گواهینامه BOMA BEST در خصوص ساختمانهای پایدار را گرفته است.

VIA Rail چهل ساله شد

VIA Rail برای چهلمین سالگرد تولد خود، با 40 اقدام پایدار به مدت 40 سال جشن گرفت، و از پروژه های کارمندان پشتیبانی کرد که تأثیر مثبت ماندگاری را در جوامع سراسر کشور برجای گذاشت

. VIA Rail برنده جایزه انتخاب مردم در Association québécoise des transports gala شد، Clear Station، پروژه آزمایشی طراحی شده ای است تا به نابینایان و کم بینایان کمک کند تا به طور مستقل در ایستگاه ها تردد کنند. VIA Rail دریافت کننده جایزه ایمنی از انجمن راه آهن کانادا (RAC) است. VIA Rail از سال 2000 تاکنون 15 بار برنده جایزه ایمنی سالانه RAC شده است.

2019

VIA Rail از 5،000،000 مسافر در قطارهای خود استقبال می کند!

برای اولین بار، VIA Rail توسط زنانی هدایت می شود و فرانسوا برتراند به عنوان رئیس هیئت مدیره و سینتیا گارنو کار خود را در ماه می به عنوان رئیس و مدیرعامل آغاز می کنند. VIA Rail به دلیل تلاشها و دستاوردها و حمایت از زنان در پیشرفت رهبری و پیشرفت شغلی در تمام سطوح سازمان، گواهینامه برابری طلایی را دریافت می کند. 2020

 نخست وزیر جاستین ترودو پشتیبانی دولت خود را از پروژه پیشنهادی High Frequency Rail از طریق VIA Rail تمدید می کند. HFR یکی از مواردی بود که می توانست به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک حمل و نقل 2030 دولت دنبال شود.

انتشار: 21 دی 1396 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 469

به "گشت و گذار در تاریخ VIA Rail کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "گشت و گذار در تاریخ VIA Rail کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشت و گذار در تاریخ VIA Rail کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید