کانادا دومین کشور در میان بهترین کشورهای جهان

کانادا در گزارش بهترین کشورهای 2020 که به تازگی منتشر شده است، در میان بهترین کشورهای دنیا رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. این گزارش تحلیلی توسط (گروه بی اِی وی) و دانشکده وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا صورت گرفته است، و برداشت و استنباط 73 کشور مختلف از رده بندی های متفاوت را ارزیابی نموده است.

کانادا دومین کشور در میان بهترین کشورهای جهان

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: رده بندی هایی مانند قدرت مالی، قدرت نظامی، سطح آموزش و کیفیت زندگی همگی یاری نموده اند تا تعیین گردد که کدام کشور بیشترین تاثیر را در مقیاس جهانی دارد.

دیوید ریب استاین، استاد بازاریابی در دانشکده وارتون در اطلاعیه ای گفته است: هدف گزارش بهترین کشورهای جهان، فهم این نکته است که چگونه بینش جهانی با میزان سرمایه گذاری، تجارت خارجی و گردشگری یک ملت ارتباط دارد.

این گزارش شامل چندین فهرست برتر دیگر نیز می باشد که کانادا در رده بندی کیفیت زندگی و شفاف ترین کشورها در رده های بالا واقع شده است. کانادا همچنین رتبه قابل اعتمادترین کشور جهان را کسب کرد.

در این گزارش تعیین شد که اغلب مردم جهان بر روی سه مسئله توافق دارند: تاثیر تغییرات آب و هوایی، اضطراب جهانی درباره تکنولوژی و احتیاج به برابری جنسیتی.

فهرست ده کشور برتر جهان بر اساس این گزارش به توضیح زیر است:

  1. سوئیس
  2. کانادا
  3. ژاپن
  4. آلمان
  5. استرالیا
  6. بریتانیا
  7. آمریکا
  8. سوئد
  9. هلند
  10. نروژ

مایکل سوسمان، مدیر گروه بی اِی وی اعلام نمود: رده بندی سال جاری بهترین کشورهای جهان دوباره نشان داد که حقوق بشر، تنوع، تحمل پذیری و تجارت آزاد، همگی برای بسیاری از مردم جهان از اولویت بالایی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: این موضوعات بنیادین برای چهره قدرتمند یک ملت حیاتی هستند و بازتاب دهنده این نکته می باشند که چگونه کیفیت زندگی تاثیر دراماتیکی بر فهم و استنباط جهانی دارد.

فهرست بهترین کشورهای جهان در سال 2020، از اطلاعات به دست آمده از پرسشنامه هایی است که بیش از 20 هزار تن از صاحبان تجارت، افراد تحصیل نموده دانشگاهی طبقه متوسط و بالا و همچنین شهروندان عادی که کشورهای خود را نمایندگی می کردند، به سوالات آن پاسخ دادند.

انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 143

به "کانادا دومین کشور در میان بهترین کشورهای جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا دومین کشور در میان بهترین کشورهای جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید