بازدید از مونترال با ویزای توریستی کانادا

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، بعد از اخذ ویزای مولتی کانادا توصیه می کنیم مونترال را به ابتدای لیست مقصدهای سفرتان بیاورید. این شهر با جاذبه های فراوانی پر شده است و هر کسی که ویزای توریستی کانادا را داشته باشد را با خاطراتی خوش بدرقه می کند.

بازدید از مونترال با ویزای توریستی کانادا

از میان موزه‌ های پر شمار این شهر، موزه هنرهای زیبا که در محله‌ی مرکزی شهر جای دارد را نباید فراموش کنید. این بخش شهر در گذشته، با نام مایل‌ مربع طلایی شناخته می‌ شد. علت این نام‌ گذاری خانه‌ های بزرگ و لوکسی بود که در این محله توسط کارخانه‌ داران اسکاتلندی و انگلیسی ساخته شده بودند.

کاخ هنرها کانون فعالیت‌ های فرهنگی این شهر است. این بنیاد ارکستر سمفونی مونترال، ارکستر متروپلیتن، اپرای مونترال و باله بزرگ مونترال را زیر پوشش خود دارد. مونترال همچنین عرصه‌ی پر شور موسیقی امروزی هم هست. محله لاتین پاتوق اهل ادبیات و مرکز گفتگوهای داغ مربوط به تئاتر و ادبیات نمایشی است و برای دارندگان ویزای توریستی کانادا می تواند مکانی عالی برای وقت گذرانی باشد.

قدیمی ترین بخش این شهر مونترال قدیمی است، جایی که حال‌ و هوای اروپای قدیم بیش از هر جای دیگری در شهر در آن حس می‌ شود. شاید با ویزای توریستی کانادا به این سفر آمده باشید ام می توانید در محله سنت دنیس یک سفر به اروپا هم داشته باشید و حال و هوای شهر پاریس را حس کنید. بلوار سنت لوران، خیابان وست سنت کاترین و خیابان کرسنت، بخش های زندگی شبانه شهر هستند.

برای کسانی که دوستدار طبیعت و طبیعت‌ گردی‌ هستند، مونترال به اندازه‌ی کافی فضاهای سبز زیبا دارد. پارک مونترال مکان بسیار زیبایی است که در دامنه کوهستانی به همین نام جای گرفته است. این پارک جدا از چشم‌ اندازهای شگفت‌ انگیزش، امکانات گوناگونی در اختیار گردشگران قرار می‌ دهد.

انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 275

به "بازدید از مونترال با ویزای توریستی کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازدید از مونترال با ویزای توریستی کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از مونترال با ویزای توریستی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید