اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

شما برای ویزای کانادا (ویزای تحصیلی، توریستی یا کاری) درخواست داده اید اما با درخواست شما موافق نشده و ویزای شما ریجکت شده است. اما این پایان کار نیست؛ شما این فرصت را دارید تا اعتراض خود را به سفارت این کشور اعلام کنید تا اگر به کامل بودن مدارک خود مطمئن هستید آنها را مجبور کنید تا یک بار دیگر درخواست شما را بررسی کنند.

اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: در بسیاری از موارد دلایل ریجکت ویزای کانادا شما در نامه‌ای به شما اطلاع داده می شود اما ممکن است گاهی این نامه ارائه نشود. یعنی هیچ مشخص نیست که چرا درخواست شما ریجکت شده است. در نتیجه شما هم نمی‌دانید دقیقا باید به چه چیزی اعتراض کنید. به همین خاطر پیش از اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا از افسر سفارت‌خانه بخواهید که همه چیز را کامل توضیح دهد. هر چه اطلاعات‌تان از آن‌چه موجب رد شدن تقاضای ویزای شما شده کاملتر باشد، در اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا گام‌های محکم‌تری را برخواهید داشت.

اینترنت پر است از نمونه نامه های اعتراض به رد ویزای کانادا، به همین خاطر نوشتن نامه اعتراضی به ریجکتی ویزای کانادا کار دشواری نیست؛ تغییر اسامی و بالا و پایین کردن چند خط به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به یک نامه مطلوب دست پیدا کنید. با این وجود همواره توصیه می‌شود که در موارد حقوقی از این دست، از یک خبره کمک بگیرید. مشاوره را جدی بگیرید. خبره‌ها به شما کمک خواهند تا مسیر درست را انتخاب کنید.

اگر مدارک شما نقص دارند و حساب بانکی‌تان برای مهاجرت به کانادا به اندازه کافی پر نیست، بازه زمانی اعتراض به ریجکتی کانادا یک فرصت عالی برای جبران کاستی‌ها است. وقتی از دلایل رد ویزای کانادا مطمئن شدید، وقت آن است که نسبت به تکمیل موارد کاستی ها‌ اقدام کنید. این دلایل باید دولت کانادا را مجاب نمایند که شما برای دریافت ویزای کانادا از صلاحیت‌های لازم برخوردار هستید.

ممکن است نامه اعتراض شما به هر دلیل مورد قبول سفارت نیفتد و باز جواب منفی بگیرید. نباید ناامید شوید. هنوز فرصت باقی است. به کمک مشاوران خود راه‌حلی پیدا کنید و بیش از پیش نواقص پرونده‌تان را مورد ارزیابی قرار دهید. در فرصت 60 روزه اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا شما می‌توانید بارها و بارها مدارک تازه ارائه دهید، نامه بنویسید و از آن‌ها بخواهید که در رای صادر شده تجدید نظر کنند.

انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 50

به "اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض به ریجکتی ویزای کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید