پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا - مجری سفرهای گردشگری

پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا

برای تجربه چیزی کمی متفاوت، ممکن است بازدیدکنندگان بخواهند به پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) در سواحل کارائیب بروند. این منطقه که فقط با قایق یا هواپیما قابل دسترسی است، یکی از مرطوب ترین مناطق کشور است و چیزی متفاوت از بقیه مناطق کاستاریکا را ارائه می دهد. این پارک یک محل پرورش مهم برای لاک پشت های دریایی است و در نتیجه، تماشای لاک پشت ها فعالیت اصلی در اینجا است.

پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا

سواحل زیادی وجود دارد، اما منطقه ساحلی برای شنا مناسب نیست زیرا موج سواری و جریان های آن ناهموار و قوی است. کوسه ها زیاد هستند. صدها و حتی هزاران لاک پشت سبز و چرمی را می توان مشاهده کرد (به راهنمایی ها توجه کنید) که یک شب در سواحل لانه می کنند و تخمگذاری می کنند. اخیراً اقدامات حفاظتی باعث افزایش تعداد لانه های لاک پشت در منطقه شده است.

از مسیرهای پیاده روی یا قایق سواری در امتداد کانال ها، می توان میمون ها و کینجاجوس را مشاهده کرد. Peccary وtapir نیز وجود دارند اما دیدن آنها دشوارتر است. لاک پشت های آب شیرین، مارمولک ها، مارها، قورباغه ها، وزغ ها و دوزیستان دیگر نیز زیاد هستند.

زمان بازدید پارک ملی تورتوگرو

فصل لاک پشت های Green Sea و Hawksbill از ژوئیه تا اکتبر آغاز می شود و اوج آن در آگوست است و لاک پشت های Leatherback از فوریه تا آوریل بسیار نادر و کم است. دیدن لاک پشت های دیگر در هر زمان از سال امکان پذیر است.

هنگام تصمیم گیری در مورد زمان بازدید، آب و هوای پارک ملی Tortuguero جای نگرانی ندارد.

در اینجا دائما باران می بارد و اوج فصل بارانی است باران های کارائیب می توانند از باد شمالی عبور کنند و هفته ها بمانند. این منطقه یکی از بارانی ترین مناطق کاستاریکا است و حتی در فصل تابستان هم بارش باران معمول است.

انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 122

به "پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا" امتیاز دهید

2 کاربر به "پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ملی تورتوگرو (Tortuguero) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید