میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square) - مجری سفرهای گردشگری

میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square)

احساساتتان را شارژ میکنید! از حضور در این مکان معروف تعجب میکنید! به اطراف نگاه می کنید و حرکت وسایل نقلیه و عابران پیاده در طول شبانه روز باور کردنی نیست! تمام این انرژیی که این میدان دارد چشمگیر است. روزانه تعداد زیادی از مردم  از همه جای دنیا از این چهارراه عبور می کنند.

میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square)

همه در اینجا متوقف می شوند تا از درخشانترین ساختمانهای جهان عکس و فیلم بگیرند. کل شهر در یک منظره است!

میدان تایمز (Times Square) یک تفاطع بزرگ تجاری، مقصد گردشگری و مرکز تفریحی در محله مید تاون شهر نیویورک می باشد.

در این تفاطع که در محل اتصال براد وی و خیابان هفتم است شما  با یکی از شلوغ ترین و پر ازدحام ترین تقاطع ها مواجه می شوید. این میدان مسخ کننده که از خیابان 42 غربی تا خیابان 47 ام امتداد یافته با روشنایی زیاد و خیره کننده تابلوها و تبلیغات و بیلبوردها به قلب جهان،مرکز جهان و گاهی چهارراه جهان هم شناخته می شود.

این مکان یکی از شلوغترین مناطق عابر پیاده در جهان است و همچنین یکی از مراکز اصلی صنعت سرگرمی در دنیا و ایالات متحده آمریکا می باشد.

بر اساس آمار  سالانه حدود 50 میلیون بازدید کننده از سرتاسر جهان به این چهارراه وارد می شوند و عبور می کنند و همچنین دوباره بر اساس برآوردها روزانه 330هزار نفر از این میدان عبور میکنند که بخش عمده آنها گردشگران می باشند.

این عدد در روزهای شلوغ حتی به 460هزار نفر هم میرسد.

این میدان از سال 1904 به بعد  و پس از انتقال دفتر مرکزی روزنامه نیویورک تایمز به ساختمان تایمز که در آن زمان تازه ساخته شده بود تغییر نام یافت،پیش از آن زمان نام دیگری داشته است.

موزه فراآنسز تاورن چهار تور پیاده روی فصلی در محله منهتن ارایه می دهد.شما با شرکت در یکی از این تورها در فصل دلخواه خویش و با همراهی راهنمای دارای مجوز تور شهر نیویورک هدایت می شوید تا با مکانهای تاریخی و وقایع مهم جنگ و انقلاب ایالات متحده آمریکا آشنا شوید.با پیوستن به یکی از این تورهای پیاده روی می توانید در جاده انقلاب قدم بزنید و بزنگاه های تاریخی را مرور کنید.

بلیت کلیه تورهای پیاده روی را باید از پیش خریداری کنید.با خرید بلیت در طی 24 ساعت کاری ای میل تایید با محل شروع تور برای شما ارسال می شود.  

انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 88

به "میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square)" امتیاز دهید

7 کاربر به "میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square)" امتیاز داده اند | 3.9 از 5
امتیاز شما:

دیدگاه های مرتبط با "میدان تایمز نیویورک آمریکا (Times Square)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید