مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy) - مجری سفرهای گردشگری

مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy)

موزه هوایی و فضایی ملی اسمیت سونیان در سال 2003 در مالکیت فرودگاه بین المللی واشنگتن دالس در شانتیلی ، ویرجینیا تاسیسات همراهی خود ، مرکز استیون اف اودوار-هازی را افتتاح کرد. این موزه برای نمایش شاتل فضایی عظیم Discovery ، لاکهید SR-71 ، تعداد زیادی هواپیما ، فضاپیما و سایر مصنوعاتی که محل National Mall قادر به جای دادن آنها نیست ، مکان دوم ، حدود نیم ساعت رانندگی از واشنگتن دی سی را فراهم می کند.

 
مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy)

مرکز Steven F. Udvar-Hazy مناظر چشمگیری از یک هواپیمای ایروباتیک هات داگ وارونه، جنگنده های جنگ جهانی دوم را که برای یک پیروزی یا موتورهای متعدد، موشک ها، ماهواره ها، گلایدرها، هلی کوپترها، هواپیماها، چراغ های فوق العاده و پروازهای آزمایشی زاویه دار هستند، ارائه می دهد. ماشین آلات از برج مشاهدات دونالد دی. آنگن 164 فوتی که از فرودگاه بین المللی واشنگتن دالس حرکت می کنند و به فرودگاه می رسند، ترافیک هوایی را مشاهده کنید. این برج تجهیزات کنترل ترافیک هوایی را به نمایش می گذارد که موارد استفاده شده در برج مراقبت فرودگاه را تداعی می کند.

مرکز Steven F. Udvar-Hazy یک موسسه آموزشی است که برای جذب کردن افراد در هر سنی طراحی شده است. درها 10 باز است و تا ساعت 5:30 عصر هفت روز هفته امکان بازدید هست. ورودی رایگان است، با این وجود پارکینگ عمومی 15 دلار است. برای اتومبیل هایی که بعد از ساعت 4 بعد از ظهر می رسند پارکینگ رایگان در دسترس است. این مرکز دارای یک تئاتر IMAX است و ماشین های شبیه ساز پرواز را با پرداخت هزینه ای ارائه می دهد. یک کافه تریا و یک فروشگاه موزه نیز وجود دارد.

نکات بازدید

این موزه میزبان بسیاری از رویدادهای بزرگ از جمله سخنرانی ها، روزهای خانواده، تظاهرات، گفتگوهای گالری، اوقات داستان و موارد دیگر است. برنامه را بررسی کنید و بر اساس آن بازدید خود را برنامه ریزی کنید.

در اوایل روز وارد شوید زیرا نمایشگاه ها خلوت تر هستند یا بعد از ساعت 4 بعد از ظهرشلوغ تر می شود. پارکینگ رایگان است.

برای صرفه جویی در وقت، بلیط های سواری Imax یا شبیه ساز را از قبل بخرید.

یک دوربین بیاورید و از چند عکس جالب لذت ببرید.

ایستگاه های نمایشگاهی در مرکز اودوار-هازی

هواپیمای بوئینگ هواپیمایی

 Aerobatic Flight این ایستگاه دارای هواپیمایی است که برای مانورهای دقیق در مسابقات و نمایش های هوایی استفاده می شود. از ویژگی های برجسته این خودرو می توان به Pitts Special S-1C Little Stinker، Monocoupe 110 Special Little Butch و Loudenslager Laser 200 Beautiful Obsession اشاره کرد.

Aviation Business هواپیماها از هواپیماهای تجاری برای افزایش انعطاف پذیری سفر و کاهش زمان صرف شده در فرودگاه ها استفاده می شوند. این نمایشگاه دارای یک لیر جت 23 و Grumman G-21 است.

هواپیمای جنگ سرد

 این ایستگاه دارای هواپیماهایی است که برای شناسایی هوایی استفاده می شود. هواپیماهای به نمایش درآمده شامل Lockheed SR-71 Blackbird، Bell H-13J و Lockheed T-33A Shooting Star است.

حمل و نقل هوایی تجاری

این ایستگاه از ابتدای قرن بیستم تا امروز تکامل هواپیمایی تجاری را شامل می شود و شامل هواپیمای کنکورد، اولین هواپیمای مافوق صوت از هواپیمایی ایرفرانس، بوئینگ 367-80 و بوئینگ 307 استراتولینر است.

هواپیمایی عمومی

این ایستگاه دارای هواپیماهایی از هواپیمایی عمومی است - هواپیماهایی که توسط حامل های تجاری یا ارتش پرواز نمی شوند. از ویژگی های برجسته این خودرو می توان به Piper J-3 Cub، Grumman G-22 Gulfhawk II و Arrow Sport A2-60 اشاره کرد.

هواپیمایی نظامی بین جنگی

بسیاری از هواپیماهای منحصر به فرد و تنها زنده مانده که بین جنگ های جهانی اول و دوم ساخته شده اند، به نمایش گذاشته می شوند. تکامل این نوع هواپیماها را می توان از طریق بوئینگ P-26A Peashooter، Loening OA-1A سانفرانسیسکو و Curtis F9C-2 Sparrowhawk مشاهده کرد.

هواپیمایی کره و ویتنام

از نکات جالب توجه می توان به McDonnell F-4S Phantom، Grumman A-6E Intruder، آمریکای شمالی F-86A Sabre، Mikoyan-Gurevich MiG-15 و Bell UH-1H Iroquois Smokey III اشاره کرد.

هواپیمایی نظامی مدرن

این ایستگاه به تکامل فناوری هوانوردی و ماهیت جنگ هوایی می پردازد. این جنگنده Lockheed Martin X-35B Joint Strike Fighter را برجسته می کند.

حمل و نقل هوایی قبل از 1920

این ایستگاه تبدیل هواپیما را از یک اختراع جدید هیجان انگیز به یک ماشین با کاربرد عملی برجسته می کند و دارای برخی از طرح های اولیه است: Caudron G.4، Langley Aerodome A، Nieuport 28C 1، SPAD XVI، و تنها سوپویت شتر دوران جنگ جهانی اول باقی مانده است.

هواپیمایی ورزشی

هواپیمایی ورزشی به هر پرواز غیر تجاری و غیر نظامی گفته می شود. این هواپیماها غالباً در منازل ساخته می شوند و می توانند به صورت گلایدر آویز، گلایدر مگس، هواپیمای بادبان و سایر هواپیماهایی ساخته شوند که مربوط به اولین روزهای هواپیمایی است. از ویژگی های برجسته این ایستگاه می توان به Grob 102 Standard Astir III، Monnett Moni، Bowlus du Pont I-S-2100 Senior Albatross Falcon و Arlington Sisu 1A اشاره کرد.

هواپیماهای فوق سبک

هواپیماهای فوق سبک پس از 1975 محبوبیت پیدا کردند، زمانی که جان کی مودی توانایی خود را برای برخاستن با برخاستن و برخاستن از سطح زمین نشان داد. این ایستگاه دارای Cosmos Phase II Ultralight، Ultraflight Lazair SS EC و American Aerolights Double Eagle است.

عمود پرواز

این ایستگاه سیر تکاملی هواپیماهای بال دوار و نقش اساسی و ارزشمند آنها را در ارتش بررسی می کند. از نکات برجسته این خودرو می توان به Bell XV-15 TRRA (هواپیمای تحقیقاتی Tilt Rotor Research)، بل 47B و شرکت Autogiro امریکا AC-35 اشاره کرد.

هوانوردی جنگ جهانی دوم

این ایستگاه با افزایش تقاضا برای فناوری و کارایی، تکامل هواپیماهای مورد استفاده در جنگ جهانی دوم را دنبال می کند. از جمله هواپیماهای برجسته می توان به بوئینگ B-29 Enola Gay، هواپیمایی که بمب اتمی را در هیروشیما انداخته و رعد و برق لاکهید P-38J-10-LO اشاره کرد. این موزه همچنین دارای Sikorskly JRS-1، تنها اثر موجود در مجموعه ای است که از پرل هاربر زنده مانده است.

جنگ جهانی دوم هواپیمایی آلمان

این ایستگاه به بررسی افزایش و سقوط هواپیمایی آلمان در جنگ جهانی دوم می پردازد. از نکات قابل توجه می توان به Arado Ar 234 B Blitz (رعد و برق)، Dornier Do 335A-1 Pfeil (پیکان) و Focke-Wulf Fw 190-F اشاره کرد.

ماهواره ها

این ایستگاه نحوه ی تکامل ماهواره ها را متناسب با امنیت ملی و نیازهای غیرنظامی بررسی می کند. این بخش را کپسول بازگشت فیلم کرونا، ماهواره ردیابی و رله داده، ماهواره ارتباطی رله 1، مرحله فوقانی Agena-B و ماهواره پخش سیریوس FM-4 شاخص می کند.

پرواز فضایی انسان

این ایستگاه، تکامل انسان را در فضاپیماها برجسته می کند. از نکات قابل توجه می توان به شاتل فضایی دیسکاوری، واحد مانور سرنشین دار، کپسول مرکوری 15B آزادی 7 11 و مرکز قرنطینه سیار اشاره کرد.

موشک

موشک ها در دهه 1900 تغییر شکل داده اند تا کاوشگران انسانی، ماهواره ها، تلسکوپ ها و فضاپیماهای رباتیک را به فضا پرتاب کنند. برخی از موارد برجسته شامل موشک Redstone، موشک Loon، موشک سری A Goddard 1935 و Henschel Hs 293 است.

علوم فضایی

 این ایستگاه وسایل نقلیه ای را نشان می دهد که در قسمت بالای جو زمین یا فراتر از آن سفر می کنند. از نکات برجسته این مجموعه می توان به Mars Pathfinder Lander و Sojourner Rover، Spartan 201 Satellite و Vega Solar System Probe Bus and Landing دستگاه اشاره کرد.

موزه ملی هوا و فضا یکی از محبوب ترین موزه های جهان است که سالانه بیش از 8 میلیون بازدید کننده دارد. این موزه بزرگترین مجموعه ی هواپیماها و فضاپیماهای تاریخی جهان را نگهداری می کند و مرکزی برای تحقیقات تاریخی در مورد علوم و فنون مرتبط است.

وب سایت: airandspace.si.edu/udvar-hazy-center

انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 133

به "مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy)" امتیاز دهید

2 کاربر به "مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy)" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز شما:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز ملی هوا و فضا استیون اف اودوار-هازی (Steven F. Udvar-Hazy)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید