موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی - مجری سفرهای گردشگری

موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

موزه ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان (Smithsonian National Museum of American History) بیش از 3 میلیون اثر از تاریخ و فرهنگ آمریکا، از جنگ برای استقلال تا به امروز، را جمع آوری و نگهداری می کند. جاذبه رده جهانی، یکی از محبوب ترین موزه های اسمیت سونیان در واشنگتن دی سی، طیف گسترده ای از نمایشگاه ها را ارائه می دهد که تنوع تاریخ و فرهنگ آمریکا را نشان می دهد. این موزه در سال 2008 پس از یک بازسازی دو ساله و 85 میلیون دلاری، در میان بازسازی بزرگ و چند ساله بال غربی خود قرار دارد.

موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی

بازسازی و نمایشگاه های جدید

این موزه در حالی در میانه بازسازی بال نمایشگاهی 120،000 فوت مربعی ساختمان غربی است که هسته و موزه شرقی، موزه همچنان باز است. طرح های بازسازی بال غربی، گالری های جدید، یک مرکز آموزش، میدان های عمومی داخلی و فضاهای کاربردی و همچنین نوسازی زیرساخت ها در این بخش از ساختمان اضافه میشوند . یک پنجره پانورامای جدید در طبقه اول منظره ای گسترده از بنای یادبود واشنگتن را به شما ارائه می دهد و بازدیدکنندگان را به مکان های دیدنی مرکز ملی متصل می کند. طبقه اول بال در ژوئیه 2015 افتتاح شد، طبقه دوم در ژوئن 2017 افتتاح شد .

هر طبقه اکنون دارای یک موضوع اصلی است: طبقه اول با نوآوری هایی همراه است که شامل تاریخچه تجارت آمریکایی و نمایش "نکات بارز" اختراع است. فضاهای آموزشی مانند مرکز مطالعات نوآوری لملسون، پروژه بنیاد پاتریک اف تیلور، مرکز کنفرانس جانسون و مرحله عملکرد و Plaza Wallace H. Coulter را بیابید. طبقه دوم یک ساله روی مضمون "ملتی که با هم می سازیم" متمرکز است. سوال اصلی این گالری این است که "ما می خواهیم چه نوع ملتی باشیم؟" میز ناهارخوری گرینزبورو یکی از مصنوعات نگهداری شده در این طبقه است، همراه با نمایشگاه هایی در مورد تاریخچه مشارکت شهروندان، دموکراسی و مهاجرت .

در طبقه سوم فرهنگ به عنوان مولفه اساسی هویت آمریکایی برجسته خواهد شده است.

نکات برجسته نمایشگاه فعلی

در محل این موزه نمایشگاه های موقت بسیاری بر پا می شود، و هر بار به بازدیدکنندگان چیز جدیدی ارایه می دهد.

بنر ستارگان بهم ریخته

 که باید از آن دیدن کرد . این نمایشگاه یک بنر به ارتفاع 30 در 34 پا از چوب و پارچه را در محیطی با پنجره های شیشه ای از کف تا سقف به نمایش می گذارد که برای برانگیختن "نور اولیه طلوع" که در آن فرانسیس اسکات کلید پرچمی را دید که الهام بخش سرود ملی او بود.

آمریکا در حال حرکت

 برای هر سنی مورد پسند است، با استفاده از مناظر، صداها و احساسات به بررسی تاریخ حمل و نقل در ایالات متحده از سال 1870 تا کنون می پردازد.

American Stories

 با بیش از 100 شی از جمله سنگ های قابل لمس تاریخی و فرهنگی، تاریخ آمریکا را به نمایش می گذارد، از جمله اسکیت های سرعت Apolo Ohno از بازی های المپیک زمستانی 2002، قطعه ای از Plymouth Rock و بخشی از اولین کابل تلگراف فرا اقیانوس اطلس را .

از دیگر نمایشگاه های معروف می توان به "ریاست جمهوری آمریکا: یک بار با شکوه"، "بانوان اول در اسمیت سونیان" و "قیمت آزادی: آمریکایی ها در جنگ" اشاره کرد.

 برنامه ها و تورهای موزه ملی تاریخ آمریکا

موزه ملی تاریخ آمریکا میزبان طیف گسترده ای از برنامه های عمومی است، از تظاهرات و سخنرانی ها گرفته تا داستان سرایی و جشنواره ها. برنامه های موسیقی شامل گروه های موسیقی مجلسی، ارکستر جاز، گروه کر آژانس های موسیقی، هنرمندان فولکلور و بلوز، خوانندگان بومی آمریکا، رقصنده ها و ... است.

از طریق دستگاه های لمسی - دیجیتالی، یک تور چندرسانه ای داشته باشید یا برای بازدید از برنامه های با همراهی راهنما روزانه موزه در ساعت 10:15 صبح و 1 بعد از ظهر به میز اطلاعات در طبقه اول یا دوم مراجعه کنید. تورهای اضافه شده، ممکن است در ساعت 11:00 صبح و 2:00 بعد از ظهر در صورت وجود درخواست ارائه شوند. لطفاً برای دیدن برنامه های روزانه به هر یک از جدول اطلاعات مراجعه کنید.

نشانی

خیابان چهاردهم و خیابان Constitution، شمال غربی

واشنگتن دی سی 20560

(202) 357-2700

نزدیکترین ایستگاه های مترو به موزه ملی تاریخ آمریکا، Smithsonian یا Federal Triangle هستند.

ساعت موزه

10:00 صبح تا 5:30 بعدازظهر باز است. (هر روز )

25 دسامبر بسته است .

غذا خوردن در موزه ملی تاریخ آمریکا

کافه Eat at America’s Table که به تازگی بازسازی شده غذاهای سراسر کشور را سرو می کند، از کباب گرفته تا سالاد بار با سبزیجات فصل، آشپزی جنوب غرب، با بومیان آمریکایی و مکزیکی که در تنور پخته می شود . یک کافه جاز LeRoy Neiman نیز وجود دارد که با خوراکیهای الهام گرفته از نیواورلئان سرویس می دهدو برای اطلاعات بیشتر درباره رستوران ها و ناهار خوری های نزدیک مرکز ملی به وب سایت آنها مراجعه نمایید .

وب سایت: www.americanhistory.si.edu

جاذبه های نزدیک موزه ملی تاریخ آمریکا

  • موزه ملی تاریخ طبیعی
  • گالری ملی هنر
  • گالری هنری آزاد
  • گالری Arthur M. Sackler
  • بنای یادبود واشنگتن
  • موزه و باغ مجسمه های هیرشهرن
  • غرفه اداره پست قدیمی و برج ساعت
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 135

به "موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی" امتیاز دهید

1 کاربر به "موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ی ملی تاریخ آمریکا اسمیت سونیان واشنگتن دی سی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید