موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا - مجری سفرهای گردشگری

موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا

تانک ها، جنگنده های جت، توپخانه و هنر فقط برخی از چیزهایی هستند که تاریخ جنگ کانادا را در موزه جنگ به نمایش گذاشته اند. معماری با ویژگی های مصرف بهینه انرژی، یک سقف سبز، و نمادهایی مانند پنجره هایی است که با کد مورس اصطلاح "Lest We Forget" را بازگو میکنند ساخته شده است. در ماه نوامبر، موزه میزبان رویدادها و فعالیتهای ویژه ای برای یادبود است. هر سال دقیقاً در ساعت 11:00 صبح 11 نوامبر، پرتوی از نور خورشید از یک پنجره به داخل سالن یادبود می تابد تا مزار سرباز گمنام کانادا را روشن کند.

موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا

در این موزه از طریق ساخته های مختلف، داستان های افراد مختلف، آثار هنری، عکس ها وغیره به تاریخ غنی ارتش کانادا مشغول شوید. این موزه با معماری نمادین خود نیز شناخته می شود.

گپ و گفتگو با یک پیشکسوت، تأمل و تفکر در گذشته و گشت و گذار در نمایشگاه های دائمی و موقت جذاب شما را در این موزه سرگرم خواهد کرد. موزه جنگ کانادا در اوتاوا رویدادهایی را نشان میدهد که کانادا، کانادایی ها و جهان را شکل داده است، از قبل از شروع جنگ ها تا جنگ سرد را به نمایش میگذارید.

در این موزه آثار قابل تأملی مانند ماشین رژه زرهی مرسدس بنز هیتلر را میتوانید ببینید همچنین یک خرس عروسکی کوچک که یک دختر جوان در طول جنگ جهانی اول برای پدر سرباز خود فرستاده بود و کت قرمز آیزاک براک و جای سوراخ گلوله ای که باعث کشته شدن وی در جنگ Queenston شد.

معمار موزه، Raymond Moriyama این موزه را به استفاده از مواد بازیافتی و یک سقف سبز که در تابستان گیاه در آن رشد می کند، طراحی کرده است. این طراحی همچنین دارای پنجره هایی است که با کد مورس عبارت "Lest We Forgotten" را بیان می کند. همچنین، یک پنجره نیز در تالار یادبود به گونه ای طراحی شده است که خورشید هر سال در ساعت 11 صبح روز یادبود 11 نوامبر، سنگ مزار سرباز گمنام را روشن می کند.

منبع: ottawatourism.ca
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 77

به "موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا" امتیاز دهید

2 کاربر به "موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز شما:

دیدگاه های مرتبط با "موزه جنگ کانادا (Canadian War Museum) اتاوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید