جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک - مجری سفرهای گردشگری

جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک

جزیره Isla Mujeres در محاصره آبهای آبی دریای کارائیب، در هشت مایلی کانکون واقع شده است. این جزیره امروز یک نقطه منحصر به فرد است، اما از نظر میراث فرهنگی منطقه نیز دارای اهمیت است. Isla Mujeres، که به جزیره زنان ترجمه می شود، برای الهه زایمان مایا مقدس بود. امروز، مسافران با کشتی از Cancun برای استراحت در سواحل دیدنی، بازدید از مزرعه محلی، غواصی در آبهای زلال یا فقط  برای دور بودن از ازدحام جمعیت ساحل Cancun به آنجا می آیند.

جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک

زمانی اینجا یک دهکده ماهیگیری کوچک بود اما حالا Isla Mujeres مورد علاقه مسافرانی قرار گرفته است که بدنبال زیبایی های طبیعی، آرامش جزیره و تجربه زندگی در آرامش هستند. ماه های زمستان ماهیگیری در اینجا مرسوم و فوق العاده است و آبهای آرام اطراف برای غواصی و شنا کردن در طول سال بسیار مناسب هستند.

در طول فصل، تعداد زیادی بازدید کننده از Cancún برای تجربه طعم زندگی در جزیره از این شهر بازدید می کنند و موقعیت خوبی برای فروشندگان و ارائه دهنده هر نوع خدمات از بافتن مو تا ماساژ فراهم میکند. گرچه تا اواخر بعد از ظهر، جمعیت مردم کم می شوند و به زندگی شبانه در شهرهای بزرگ خود بازمی گردند. کسانی که در پایان روز در این جزیره باقی میمانند متوجه می شوند که در Isla Mujeres، نگرانی های دنیایی و شلوغی ها با غروب خورشید کمرنگ می شوند.

Isla حدود 16000 نفر ساکن دائمی دارد که بسیاری از آنها با فروش ماهی در اسکله یا فروش غذا امرار معاش می کنند. فرصت های زیادی برای تمرین زبان اسپانیایی برای شما وجود دارد. رانندگان تاکسی واقعاً علاقه مندند جزئیات تاریخ جزیره را با مسافران به اشتراک بگذارند و در مورد خانواده هایشان که در اینجا متولد و بزرگ شده اند برای شما صحبت کنند.

وقتی که از قایق بیرون بیایید، درک می کنید که Isla چقدر کوچک است. مناظر در امتداد سواحل قرار دارند و در فضای داخلی به جز دو باتلاق آب شور جایی که مایاها قرن ها پیش نمک برداشت می کردند چیز زیادی وجود ندارد.

انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 109

به "جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک" امتیاز دهید

2 کاربر به "جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره Isla Mujeres کانکون مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید