تور کشتی کروز رویال کاریبین (با بزرگترین کشتی کروز دنیا)

کشتی کروز جدید شرکت رویال کاریبین با نام Wonder of the sea بزرگترین کشتی کروز دنیاست، این شاهکار مهندسی و معماری، همچون شهری بزرگ است و خوذش یک جاذبه تفریحی به شمار میرود، با انواع تفریح ها و سرگرمی ها برای همه سنین، سفری دلپذیر را برایتان تضمین خواهد کرد.

برنامه سفر تور کشتی کروز رویال کاریبین

روز اول سفر: از هر کجای دنیا باشید خود را به فرودگاه میامی میرسانید شهری که بندرگاه اصلی خطوط کشتی رانی کروز میباشد در این میان رویال کاربین جز اصلی ترین این خطوط است بعد از ترانسفر به هتل لویز یا هتل مشابه در خیابان کولینز میامی فلوریدا شما وقت استراحت خواهید داشت. این هتل در منطقه ساحل جنوبی میامی قرار داشته و یکی از مناطق اصلی توریستی محسوب می شود.

روز دوم سفر: امروز تور شهر میامی را خواهیم داشت برای این منظوز تور را از دان تان میامی شروع می کنیم این شهر که در کنار دریای کاراییب قرار گرفته مورد توجه خیلی از افراد ثروتمند و معروف می باشد که آپارتمانهای لاکچری و بسیار زیبا در کنار ساحل میامی قرار دارد حتی جزیره ای مصنوعی ساخته شده که در ان امارتهای بی نظیر که خانه دوم سلبریتی ها و افراد معروف هست آنجا قرار گرفته بعد از دیدن این مناطق به سمت خیابانی میرویم که اکثر دیوارهای آن از نقاشی های دیواری بسیار زیبا تهیه شده که جلوه خاصی به این شهر داده و بسیار دیدنی هست تقریبا ساعت 12 شده لذا در این ساعت به سمت یک بازار که در کنار خلیج قرار گرفته می رویم این مکان دیدنی یکی از مراکز توریستی میامی به حساب آمده و در خود رستورانهای متفاوتی را جا داده بعد از صرف نهار به سمت ساحل جنوبی رفته و وقت آزاد برای رفتن به ساحل و آب تنی خواهیم داشت.

روز سوم سفر: امروز روز سوار شدن به کشتی کروز کاراییب می باشد شاید برای هر کسی تجربه سوار شدن به بزرگترین کشتی تفریحی دنیا بسیار هیجان انگیز باشد امروز به ترمینال اختصاصی رویال کارابیین میرویم تا سوار کشتی کروز واندر او د سی (Wonder of the sea by Royal Caribbean) بشویم این ابر کشتی تفریحی با ظرفیت مسافرگیری 5734 و خدمه 2300 نفر بزرگترین کشتی دنیا بوده که ماه مارچ 2022 از بندر Fort Lauderdale از فلوریدای آمریکا شروع به سفرهای هیجان انگیز خود خواهد کرد این بندر در فاصله 50 کیلومتری میامه قرار گرفته و یکی از بنادر زیبا و مهم کشتی کروز محسوب می شود.

این سفر با جدیدترین کشتی کروز می تواند برای هر کسی هیجان انگیز و خاطر انگیز باشد. بعد از انجام امور پاسپورت و چک کردن نتیجه تست کرونا مسافران به کابین های خود رفته و سپس به رستوران اصلی برای صرف ناهار بشکل بوفه باز خواهد بود ساعت 4 بعد از ظهر کروز سفر خود را شروع خواهد کرد.

طی 5 روز برنامه کروز روز اول بر روی اقیانوس بوده و روز دوم به شهر ساحلی کوزومل مکزیک خواهیم رسید در این شهر ضمن گشت. امکان قواصی هم جود دارد که می تواند یکی از بهترین تجربه های زندگی شما باشد بعد به سمت جزیره اختصاصی رویال کاربین که در آن سواحل زیبا و اختصاصی و بزرگترین پارک آبی واقع است، خواهیم رفت البته توجه داشته باشید برای استفاده از پارک آبی هزینه جداگانه دریافت خواهد شد بعد از گذراندن یک روز کامل تفریحی در این جزیره اختصاصی در کارایب به کشتی کروز زیبای خود برگشته و ادامه مسیر به سمت بندر Fort Lauderdale خواهیم رسید.

روز هشتم سفر:

امروز وارد بندر Fort Lauderdale شده و بعد از صبحانه ساعت 7 کشتی کروز را ترک کرده و به سمت اتوبوس اختصاصی تور رفته و بعد از بازدید از شهر و خرید از مراکز خرید ارزان بسمت فرودگاه رفته و به شهر و کشور خود یرمیگردیم.


نرخ سفر با کشتی کروز رویال کاریبین

هزینه این سفر در کابین بالکن دار 2550 دلار هر نفر در اطاق 2 نفره 3300 دلار در اطاق تک نفره  

به "تور کشتی کروز رویال کاریبین (با بزرگترین کشتی کروز دنیا)" امتیاز دهید

25 کاربر به "تور کشتی کروز رویال کاریبین (با بزرگترین کشتی کروز دنیا)" امتیاز داده اند | 4.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کشتی کروز رویال کاریبین (با بزرگترین کشتی کروز دنیا)"

2 دیدگاه

abbas najafi 18 آبان 1400

بهترین زمان این سفر چه فصلی است؟
امکان اخذ ویزای امریکا وجود دارد؟
امکان اضافه کردن تور کانادا قبل یا بعد از سفر وجود دارد؟

پاسخ به abbas najafi

حمید 28 مهر 1400

مدت زمان گرفتن ویزا چقدر هست؟

پاسخ به حمید
* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)