تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا - مجری سفرهای گردشگری

تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

اهالی کاستاریکا به تئاتر ملی افتخار می کنند چرا که به عنوان برجسته ترین ساختمان در سن خوزه شناخته می شود. در دهه 1890 برای تأمین بودجه ساخت تئاتر به مالیات صادرات قهوه رای دادند و صنعتگران اروپایی برای طراحی ساختمان وارد کشور شدند.

تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

این ساختمان در سال 1897 تکمیل شد، نمای کلاسیک رنسانس را دارد که در بالای آن مجسمه های نماد رقص، موسیقی و شهرت قرار دارد. داخل آن، سرسرای مرمر صورتی چهره های تمثیلی کمدی و تراژدی را به نمایش می گذارد و نقاشی های دیواری از مضامین زندگی کاستاریکا را به تصویر می کشد.

مشهورترین نقاشی ها نقاشی برداشت و صادرات قهوه است که توسط آرتورو فونتانا در سال 1897 در میلان نقاشی شده است.

بازدید از تئاتر ملی

در مقابل تئاتر ملی دو مجسمه بسیار بلند Calderón de la Barca و آهنگساز بزرگ و موسیقیدان مشهور لودویگ ون بتهوون قرار دارند. در داخل تئاتر سقف های بسیار بلندی را مشاهده خواهید کرد و اولین چیزی که میبینید نقاشی هنرمند Aleardo Villa است، نقاشی قهوه و موز. این نقاشی به کشاورزان قهوه کاستاریکا اختصاص یافته است. بدون این کارگران، امروز چنین تئاتر زیبایی وجود نداشت. این نقاشی سالها روی اسکناس کاغذ پنج کلون بود تا اینکه به صورت سکه درآمد. چرا در سفر بعدی خود به کاستاریکا قدم نمی گذارید و در یک تور شرکت نمیکنید؟ این نقاشی معروف را ببینید و از معماری حیرت انگیز اینجا دیدن کنید.

اجراهای تئاتر ملی

مراجعین درسالن تئاتر حضور می یابند تا نمایش های خارق العاده را که همیشه در حال اجراست، ببینند. به عنوان مثال ارکسترها، اپرا ها و باله ها. با گذر از درهای بزرگ و ورود به راهروهای تئاتر، می بینید که دیوارها و چراغانی های برنز مسیر شما روشن میکنند. وقتی وارد سالن تئاتر می شوید، سقف بزرگ و پرده های طلایی و رنگی مخملی را می بینید انگار که 100 سال به عقب برگشته اید. بعد، روی صندلی خود بنشینید و منتظر شروع اجرا باشید. با بازدید از تئاتر می توانید اجراهایی مانند Algo Sobre un Tal Shakespeare، Philharmonic Orchestra، The Nutcracker و بسیاری دیگر را داشته باشید.

ساعت بازدید

تئاتر ملی در طول روز برای گشت و گذار برقرار است. هنگام ناهار، معمولاً برنامه های موسیقی رایگان و پنج شنبه ها ساعت 5:00 بعد از ظهر وجود دارد. برنامه نمایش ها را بررسی کنید که مطمئناً مورد پسند شما برای سفر بعدی شما به کاستاریکا خواهد بود.

انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 123

به "تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا" امتیاز دهید

2 کاربر به "تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید