موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum) - مجری سفرهای گردشگری

موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)

عجایب جهان را در موزه فیلد شیکاگو ببینید. سلامتی کارکنان و بازدیدکنندگان همیشه در اولویت قرار دارد. مشتاقانه منتظریم که به این محل بیایید و در کمال امنیت، از گالری فضای باز به مساحت تقریبی نیم میلیون فوت بازدید کنید. در این موزه می­توانید مشهورترین تی رکس جهان، SUE را ببینید، از بخش مصر باستان دیدن کنید و به اعماق تاریخ بروید و نمای زیبای جواهرات خارق العاده را تحسین کنید. ما در سیاست­ها و فرایندهای بازگشایی مجدد از توصیه­ های CDC و اصول موزه­ های ایالت ایلینویز پیروی می­کنیم. پروتکل­های جدیدی شامل لزوم استفاده از ماسک برای بازدیدکنندگان، افزایش ضدعفونی و نظافت گسترده، تعیین علامت روی زمین برای حفظ فاصله اجتماعی و مسیرهای یکطرفه جهت هدایت جمعیت بازدیدکننده اعمال شده اند.

موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)

می­توانید به شیکاگو بیایید تا از تاریخ 6/4 میلیارد ساله زمین بازدید کنید. به صورت آنلاین وقت رزرو کنید و در سایت fieldmuseum.org بلیط خریداری نمایید.

مقاصد میتینگ:

موزه فیلد شیکاگو، بی­نظیرترین و بهترین محل برای برگزاری مراسم­های ویژه می­باشد. ما پذیرای مراسم­های مختلف، از یک شام دوستانه تا مهمانی­های عالی 10.000 نفری هستیم! با ارائه خدمات عالی و نمایشگاه­ های فوق العاده، شما و مهمانانتان را گرامی می­داریم. در تمامی سال، گروه­ های مردمی می­توانند بیش از 35 نمایشگاه مشهور را ببینند و لذت ببرند. فراموش نکنید که به نمایشگاه پستانداران آسیا و سالن­های آمریکای بومی سر بزنید. از بخش مصر باستان دیدن کنید و مومیایی­های اسرارآمیز را ببینید، و مهمانانتان را به سالن جواهرات ببرید تا از دیدن زیبایی­های این نمایشگاه شگفت زده شوند. میتینگ روزانه در فضای باز، تئاتر و تراس فضای بیرونی هم موجود است.

مقاصد سفری:

گروه­ های ده نفره یا بیشتر می­توانند از تخفیف­های ورودی بهره ببرند. در این موزه، SUE به نمایش گذاشته شده که کامل­ترین تی رکسی است که تا کنون کشف شده! می­توانید 23 مومیایی مصری، سالن جواهرات و یشم، نمایشگاه اینکاها و آزتک­های باستانی را ببینید و در سالن دایناسورها، از تاریخ 4 میلیارد ساله زمین دیدن کنید. همراه گروه خود و یک راهنمای متخصص به تورهای مختلف بروید، پشت صحنه نمایشگاه­ ها را ببینید و از شیرهای آدمخوار ساوو بازدید کنید. موزه فیلد در دانشگاه موزه شیکاگو قرار دارد و در آن امکانات غذاخوری، نمایش و کلینیک فراهم می­باشد. همچنین می­توانید نمای فوق العاده­ای از دریاچه میشیگان و خط افق مرکز شهر شیکاگو را تماشا کنید.

field museum

جاذبه­ های ویژه:

  • تی رکس SUE: بزرگترین و کامل­ترین تی رکس جهان را در این موزه ببینید. به جهان SUE قدم بگذارید تا بفهمید دانشمندان درباره زندگی این فسیل مهیب چه چیزهایی کشف کرده اند.
  • تایتانوسور ماکسیمو: ماکسیمو بزرگترین تایتانوسوری است که که تا کنون وجود داشته است. در این موزه می­توانید ماکسیمو را از نزدیک تماشا کنید.
  • سالن سایروس تانگ چین: فرهنگ یک سنت عمیق و تغییرات پویای آن را ببینید و در تاریخ چندهزارساله یکی از تأثیرگذارترین تمدن­های جهان سفر کنید.
  • اعماق مصر باستان: از یک مقبره باستانی مصری دیدن کنید. در این مقبره، 23 مومیایی مصری همراه هیروگلیف­های 5000 ساله وجود دارند.
  • سالن جواهرات گرینگر: این سالن، یکی از بزرگترین مجموعه­ های سنگ قیمتی و جواهر در جهان است و می­توانید در آن، جواهرات بی­نظیر و نادر و اشیای طلایی را تماشا کنید.
  • ماجراجویی زیرزمینی: دنیا را از زاویه دید یک حشره ببینید! در جهانی صدبرابر بزرگتر از جهان واقعی قدم بگذارید و لذت ببرید.
  • سیاره پویا: تاریخ 4 میلیارد ساله حیات زمین را تماشا کنید، از میان دایناسورها راه بروید و فسیل­هایی که در آزمایشگاه­ های دانشمندان آماده می­شوند را ببینید.
  • مرکز کشف DNA: می­توانید با دانشمندانی که درحال انجام تحقیقات حقیقی و استخراج DNA هستند، دیدار کنید و با آنها ارتباط داشته باشید.

نکات:

ظرفیت نمایش­ها سریع تکمیل می­شود! همین که به موزه رسیدید سریع به تئاتر سه بعدی بروید و برای نمایش بعدی جا رزرو کنید.

تورهای رایگان برای بازدید از جاذبه­ ها موجود است. برای جزئیات برنامه­ ها، قسمت اطلاعات را ببینید.

در iTunes و Google Play برنامه «موزه فیلد برای همه» را جستجو کنید.

امکانات:

غذاخوری: فیلد بیسترو، کافه اکسپلورر

فروشگاه: فروشگاه­ های سوغاتی موزه فیلد

بهترین زمان بازدید: در طول تابستان، قبل از ساعت 11 صبح حداقل جمعیت در موزه حضور خواهند داشت.

field museum

انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 96

به "موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)" امتیاز دهید

6 کاربر به "موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه تاریخ طبیعی فیلد شیکاگو آمریکا (Field Museum)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید