موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک - مجری سفرهای گردشگری

موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک

موزه تاریخ طبیعی آمریکا در سال 1869 تاسیس شده و  یک نهاد مهم علمی و فرهنگی است. این موزه در نیویورک واقع شده است و نمایشگاه ها و مجموعه های چشمگیری در مورد فرهنگهای بشری، جهان طبیعی دارد. چه به دایناسورها علاقه داشته باشید و چه بوم شناسی، بومیان آمریکا یا مسیرهای کیهانی، این موزه چیزی  جهت ارایه برای همه دارد. نمایشگاه های ویژه ای نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک

موزه تاریخ طبیعی آمریکا مقدمه و دستورالعمل ها

نزدیکترین ایستگاه های مترو ایستگاه 81 خیابان در قطارهای C و B یا ایستگاه 79 خیابان در 1 قطار است. اگر از Upper East Side می روید و یک روز زیبا است، می توانید از پارک عبور کنید تا به موزه برسید. در خود پارک است.

نکاتی برای گردش در موزه

مانند بسیاری از موزه های بزرگ، دیدن همه چیز در موزه تاریخ طبیعی آمریکا فقط در یک بار بازدید غیرممکن است، اما نکات مربوط به بازدیدکنندگان AMNH به شما کمک می کند تا از وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

یکی از مهمترین توصیه ها این است که قبل از شروع یک نقشه موزه تهیه کنید و برنامه ریزی کنید که کجا می خواهید بروید. این موزه بزرگ است و اگر به راحتی گشت و گذار کنید می توانید کل روز را به گردش در سالنها سپری کنید.

نمایشگاه های پیشنهادی

مدل نهنگ آبی در سالن میلشتاین زندگی اقیانوس

با بسیاری از نمایشگاه های عالی، هیچ راهی برای دیدن همه چیزهایی که AMNH در یک بازدید ارائه می دهد وجود ندارد. اگر بیش از حد در مورد گزینه ها گیج شده اید، جلوی میز اطلاعات رفته و در مورد موضوعاتی که ممکن است علاقه مند باشید و درباره آنها بیشتر بدانید، سوال کنید. همچنین بازدید دایناسورها را از دست ندهید. آنها باعث شهرت این موزه هستند.

گشت و گذار در اطراف موزه

موزه تاریخ طبیعی آمریکا تورهای مختلفی را برای افزایش بازدید شما ارائه می دهد. همه آنها با ورود به موزه رایگان هستند.

تور ویژه

روزانه در ساعت 10:15، 11:15، 12:15، 1:15، 2:15 و 3:15 ارائه می شود. از ورودی سالن آکلی پستانداران آفریقایی در طبقه دومشروع می شود.

تور Spotlight (برگزیده)

این تورها بر روی سالن ها یا مضامین خاصی تمرکز دارند. برای برنامه آن روز به میز اطلاعات مراجعه کنید.

توضیحات

 داوطلبان در حال توضیح فسیل ها (طبقه 4، پوشیدن دکمه های قرمز) و پاسخ دادن به سوالات مربوط به نجوم و زمین شناسی هستند (تالارهای Rose Center و Meteorites، Minerals & Gem، با پوشیدن دکمه های بنفش). روزانه از ساعت 1 تا 5 بعد از ظهر (آخر هفته ها ساعت 10 صبح شروع می شود).

تورهای گروهی خصوصی:

AMNH تورهای مختلفی را برای گروه های خصوصی بازدید کننده از موزه ارائه می دهد.

بازدید با بچه ها

AMNH یک انتخاب عالی برای خانواده هایی است که از شهر نیویورک بازدید می کنند. از کودک نوپا گرفته تا نوجوان، تقریباً برای هر گروه سنی در موزه جاذبه هایی وجود دارد.

نقشه موزه تاریخ طبیعی آمریکا

آیا می خواهید از وقت خود در موزه تاریخ طبیعی آمریکا نهایت استفاده را ببرید؟ ممکن است بخواهید قبل از رسیدن نسخه ای از بروشور طرح / اطلاعات AMNH را چاپ کنید.

درخت تعطیلات اریگامی در موزه تاریخ طبیعی آمریکا

هر ساله موزه تاریخ طبیعی آمریکا درخت تعطیلات خود را که از اواخر نوامبر تا اوایل ژانویه با اریگامی تزئین شده است، به نمایش می گذارد. مضمون این درخت سال به سال متفاوت است، اما همیشه دارای حیوانات اوریگامی به زیبایی چین خورده ای است که داوطلبان ماه های زیادی را برای جمع آوری درخت می گذرانند.

انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 134

به "موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک" امتیاز دهید

1 کاربر به "موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ی تاریخ طبیعی آمریکا (AMNH)، نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید