جاذبه های کانادا در استان آلبرتا

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، ویزای توریستی 5 ساله کانادا کلید شما برای ورود به دنیایی متنوع از جاذبه های مختلف و تماشایی است. یکی از بهترین مناطق کانادا که با جاذبه های بی نظیر پر شده، استان آلبرتا است. هر گوشه از این استان و هر شهرش آماده به یادگار گذاشتن یک خاطره خوب در ذهن شما است.

جاذبه های کانادا در استان آلبرتا

پارک ملی بنف یک از معروف ترین جاذبه های گردشگری کانادا و البته چشمنوازترین پارک ملی این کشور است. تنها باید 130 کیلومتر از غرب کلگری سفر کنید تا به این منطقه برسید. مناظر زیبای کوهستانی، پیست های اسکی، دریاچه های رویایی و شهر توریستی بنف تنها بخشی از جاذبه های پارک ملی بنف هستند. انواع گوزن، خرس، گرگ و دیگر حیوانات وحشی در این پارک زندگی می کنند و این امکان وجود دارد که آنها را در امتداد بزرگراه اصلی ببینید.

پیاده روی یکی از محبوب ترین فعالیت های تابستانی در بنف در میان مسافران تور کانادا است. مسیرهای پیاده روی بسیاری در دسترس تان هستند. برخی دیگر از گردشگران هم راحتی اتومبیل شخصی خود را ترجیح می دهند و سوار بر ماشین از مناظر و طبیعت کنار جاده ای بنف لذت می برند.

دریاچه لوئیس را می توان جواهر پارک ملی بنف لقب داد. این دریاچه به خاطر آب فیروزه ای رنگش و انعکاس تصویر کوه های اطراف مشهور است. مسافران تور کانادا برای رسیدن به دریاچه یک رانندگی کوتاه از شمال شهر بنف نیاز خواهند داشت. از کلگری تا دریاچه یک سفر یک روزه خواهد بود. پیاده روی اطراف دریاچه و قایق سواری از کارهای جذاب برای مسافران تور کانادا در اطراف دریاچه لوئیس آلبرتا هستند. برخی از مسیرهای پیاده روی شما ر ا به یخچال های طبیعی می رسانند.

کلگری استمپید یک رویداد بزرگ سالانه در کلگری آلبرتا است؛ جایی که مسافران تور کانادا متوجه می شوند مردم این شهر چه اندازه به ریشه های گاوچرانی خود افتخار می کنند. این رویداد 10 روزه اوایل ماه ژوئن برگزار می شود. جالب است بدانید که مردم از سراسر آمریکای شمالی برای شرکت در این جشن بزرگ به کلگری می آیند. کلگری با نمایشگاه های فرهنگیش، موسیقی خاص و طبیعت زیبایش مورد توجه طرفداران غرب وحشی است. در طول این رویداد کلاه و چکمه های گاوچرانی همه جا دیده می شوند.

انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 254

به "جاذبه های کانادا در استان آلبرتا" امتیاز دهید

1 کاربر به "جاذبه های کانادا در استان آلبرتا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های کانادا در استان آلبرتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید