امکانات فرودگاه بین المللی کبک

به گزارش مجری سفرهای گردشگری و تجاری، کانادا خطوط هوایی مشهوری دارد و البته از کشورهایی است که میزبان مسافرین فراوانی در ایام مختلف سال می باشد و البته فرودگاه هایی مجهز طراحی کرده تا علاوه بر توانایی پشتیبانی ترافیک لازم را دارد، بلکه امکاناتی را نیز جهت رفاه مسافرین در نظر گرفته است یکی از پر ترددترین فرودگاه های کانادا، فرودگاه کبک می باشد که در ادامه از امکانات آن برایتان خواهیم گفت.

امکانات فرودگاه بین المللی کبک

رستوران ها و کافه ها: گزینه های متنوعی از رستوران ها و کافه ها در سراسر فرودگاه بین المللی کبک کانادا واقع شده اند. هر کدام از این رستوران ها پیشنهادات مختلفی را ارائه می نماید. دستگاه های اتوماتیک نیز در بخش های مختلف فرودگاه کبک کانادا قرار گرفته اند. رستوران های 24 ساعته تیم هورتون (Tim Horton) بوده که در طبقه دوم و سالن عمومی فرودگاه قرار گرفته اند.

صرافی و خدمات پولی: دستگاه های خودپرداز و امکانات و خدمات دریافت پول نقد در سراسر فرودگاه بین المللی کبک کانادا قرار گرفته است. البته ضروری است دقت نمایید زیرا ممکن است برای دریافت پول نقد میزانی کارمزد از حساب شما کسر شود. این دستگاه های خودپرداز در طبقه همکف و در بخش پروازهای ورودی داخلی، در بخش عمومی فرودگاه و در نزدیکی تیم هورتون و همچنین در طبقه دوم در بخش مسافران وجود دارد. علاوه بر این خدمات و امکانات تبدیل ارز را می توانید در قسمت پروازهای ورودی بین المللی و همچنین در بخش مسافران در طبقه دوم و در نزدیکی گیت 33 مشاهده نمایید.

اینترنت وای فای: در فرودگاه کبک کانادا امکانات اینترنت وای فای رایگان وجود دارد. برای اتصال به آن می توانید به شبکه YQB-Internet متصل شوید.

کانتر اطلاعات: کانتر اطلاعات فرودگاه بین المللی کبک کانادا در نزدیکی ورودی اصلی و در کنار کانترهای دریافت کارت پرواز واقع شده و به صورت 24 ساعته خدمت رسانی می نماید. آن ها می توانند شما را در بسیاری موارد هدایت نمایند. خدمات مختلفی از امانت سپردن چمدان های خود گرفته تا زمانی که احتیاج به کابل برای خارج کردن خودروی خود از برف داشته باشید را می توانید از کانترهای اطلاعات فرودگاه کیک کانادا سوال نمایید.

فروشگاه ها و خرید: فروشگاه های فری شاپ در Loop Duty Free و در بخش مسافران در نزدیکی گیت 33 وجود دارند. این فروشگاه ها 3 ساعت پیش از اولین پرواز بین المللی باز می شوند.

امکانات و خدمات بچه ها: فضاهایی با حفظ حریم خصوصی طراحی شده که برای تغذیه بچه ها و همچنین تعویض پوشک آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این در بخش عمومی فرودگاه بین المللی کبک و در نزدیکی بخش امنیتی یک منطقه برای بازی بچه ها قرار گرفته است. علاوه بر این در صورتی که می خواهید مطمئن شوید تا بچه ها تمامی انرژی خود را پیش از سوار شدن به هواپیما تخلیه نموده اند می توانید خدمات و امکانات بازی بچه ها را در نزدیکی گیت 29 و 30 پیدا کنید.

انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 152

به "امکانات فرودگاه بین المللی کبک" امتیاز دهید

1 کاربر به "امکانات فرودگاه بین المللی کبک" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکانات فرودگاه بین المللی کبک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید