Pixi Club Printing design Logo
Gashte idea

گشت ایده آل

دفتر نمایندگی در ایران
آدرس: تهران – بلوار میرداماد – میدان مادر – ساختمان شهرزاد – طبقه چهارم – واحد 15
شماره تماس: 26420116 – 021 / 26420138 – 021

Best Canada Tours

- The Canadian Tour Company Copyright Ⓒ 2018
- Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Head Office:
4750 Yonge St, Unit 324
North York, ON M2N 5M6, Canada

تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی

سالانه رویداد‌های تجاری بی‌شماری از جمله نمایشگاه‌، گردهمایی‌، سمینار‌، کنفرانس‌، میتینگ و همایش‌ در سراسر جهان برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان فراوانی را به شهر یا کشور میزبان فرا می خوانند. برپا شدن نمایشگاه‌های بی‌شماری که سالانه در کشور‌های مختلف برگزار می‌شود فرصت و بستر مناسبی برای گسترش داد‌و‌ستد، ارتقاء سطح دانش، و از طرفی دیگرگردش وتفریح و تفرج رانیز فراهم می‌آورد و افراد زیادی از جمله صاحبان مشاغل را مجاب می‌کند تا در صدد بازدید از این نمایشگاه‌ها بر آیند.
تور‌هایی که تحت عنوان «تور نمایشگاهی» شناخته می‌شود، شامل کلیه برنامه‌های مسافرتی است که به هدف بازدید از یک نمایشگاه خاص انجام می‌شود. این تور‌ها به بازدید صرف از نمایشگاه‌ها خلاصه نمی‌شوند و در کنار فعالیت‌های تجاری، به لذت بردن بازدیدکننده از شهر و یا کشور میزبان نیزاهمیت می‌دهند.
مطمئنا حضور در نمایشگاه های بین المللی سراسر دنیا برای صاحبان برخی از کسب و کارها اهمیت زیادی دارد و درواقع موقعیت خوبی برای آنها است تا هم سفری لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشند و هم فعالیت های تجاری خود را گسترش دهند.
شما عزیزان می‌توانید تمامی امور مربوط به سفر‌های کاری خود را به ما در Best Canada Tours بسپارید تا با حضوری موثر‌تر در رویداد‌های بین‌المللی، سفری بی‌دغدغه را تجربه کرده و از زیبایی‌های طبیعی و فرهنگی کشوربی نظیر و پهناور کانادا نیز لذت ببرید.
راهنمای تخصصی و فارسی زبان ما در کل مسیر سفر و بازدید از نمایشگاه جهت همراهی در خدمت شما خواهد بود. برای آگاهی از جزئیات هر نمایشگاه و شرائط آن بر روی نمایشگاه مربوطه کلیک کنید.