Pixi Club Printing design Logo
Gashte idea

گشت ایده آل

دفتر نمایندگی در ایران
آدرس: تهران – بلوار میرداماد – میدان مادر – ساختمان شهرزاد – طبقه چهارم – واحد 15
شماره تماس: 26420116 – 021 / 26420138 – 021

Best Canada Tours

- The Canadian Tour Company Copyright Ⓒ 2018
- Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Head Office:
4750 Yonge St, Unit 324
North York, ON M2N 5M6, Canada
Best Canada Tours
Canadian visa

ویزای کانادا

فرقی نمی‌کند انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌های علمی و نمایشگاه‌های تجاری، بازدید از جاذبه‌های گردشگری در قالب تور کانادا و یا تحصیل باشد؛ با هر هدف و انگیزه‌ای که بخواهید وارد این کشورزیبا شوید ملزم به دریافت ویزای آن هستید. در زیر توضیحات مختصری در رابطه با انواع ویزای کانادا، ومدارک لازم را به تفصیل ارزیابی کرده‌ایم تا اطلاعات کلی از فرایند ویزای کانادا بدست آورید.

انواع مختلف ویزای کانادا

ویزاهای کانادا به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند:
 • ویزای اقامت موقت
 • ویزای اقامت دائم
و این تقسیم بندی ها انواع مختلفی از ویزا همچون ویزای توریستی، ویزای تحصیلی و ویزای مهاجرتی را شامل می شوند.
از آنجایی که شاخه اصلی خدمات این شرکت مربوط به خدمات مسافرتی و خدمات ویزای توریستی است، در ادامه به توضیح ویزای اقامت موقت می پردازیم:

ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا به نوعی از ویزای این کشور گفته می‌شود که فرد طی زمانی مشخص و محدود اجازه ورود به خاک کانادا را دارد. ویزای موقت کانادا به 2 زیرمجموعه اصلی تقسیم‌ بندی می شود:
 1. ویزای توریستی
 2. ویزای تحصیلی

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا (Visitor Visa) همانگونه که از نام آن پیداست با اهدافی توریستی صادر می‌شود. نکته جالب در خصوص این ویزا این است که در حال حاضر این ویزا به شکل ویزای مولتی کانادا (Canada Multiple Visa) که در ایران با نام‌هایی همچون ویزای ۵ ساله کانادا نیز معروف شده، صادر می‌شوند. دارندگان ویزای مولتی کانادا قادر خواهند بود تا زمان اعتبار ویزای خود (اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است) در هر زمان و بدون محدودیت وارد خاک کانادا شوند و هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشند. بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوند و مجددا به این کشور بازگردند تا اقامت آنها در کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد. همانگونه که می‌دانید دعوتنامه یکی از مدارک مهمی است که می‌توان در زمان درخواست ویزای توریستی کانادا ارائه داد. بسیار رایج است که خود متقاضی دعوتنامه‌ای رسمی از شرکت، سازمان و یا فردی حقیقی ندارد. مجموعه Best Canada Tours از طریق دفترمرکزی خود در تورنتو کانادا اقدام به تهیه و ارسال دعوتنامه رسمی برای متقاضیان تورهای کانادایی خود، می‌نماید.

ویزای تحصیلی کانادا

کانادا و نظام آموزشی این کشور یکی از بهترین مقاصد برای علاقمندان به ادامه تحصیل و متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا است. سیستم آموزشی این کشور بسیار نظام‌مند و مجهز و عمدتا به شکل استانی یا ایالتی مدیریت می‌شود. البته نظام کلی آموزش در کانادا تحت نظارت دولت فدرال بوده بنابراین با وجود برخی تفاوت‌ها می توان گفت کانادا از سیستم آموزش یکپارچه و بسیار به روز برخوردار است. دانشگاه‌های بین‌المللی بسیاری در شهرهای مختلف ایالت‌های کانادا پراکنده شده‌اند که این موضوع نظام تحصیلات تکمیلی در کانادا را بسیار گسترده کرده‌است. مدارک تحصیلی اخد شده از دانشگاه‌های کانادا در سرتاسر جهان معادل‌سازی شده و به رسمیت شناخته می‌شوند. البته در شرایط فعلی و نیاز بازار کار کانادا به نیروی متخصص و جوان، بسیاری از افراد در کانادا ترجیح می‌دهند دوره‌های کوتاه مدت در کالج‌ها و یا موسسات فنی را به جای تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انتخاب کنند تا ضمن کسب مهارت‌های ضروری و مرتبط، سریعتر جذب بازار کار در کانادا شوند. Best Canada Tours در این مقطع پس از بررسی فرم ارزیابی تحصیلی، ضمن اخذ پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا روند دریافت ویزای تحصیلی شما را بسیار کوتاه‌تر خواهد کرد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

 • ملک: شما باید مدارک مربوط به کلیه اموال غیر منقول خودتان ( ویلا، آپارتمان، زمین یا باغ ) که مطابق اسناد رسمی ایران به نام شما می باشد را ارائه نمائید.
 • شغل: شما باید نشان دهید که دارای شغل موجه و قابل قبول هستید و گواهی و مدارک مربوط را ارائه نمائید.
 • توانایی مالی: اداره مهاجرت کانادا انتظار دارد که افراد متقاضی ویزای توریستی کانادا، توان مالی کافی داشته باشند تا از عهده مخارج متعارف در زمان حضور در کانادا برآیند. میزان این توان در جداول “تمکن مالی” و “بودجه سفر” اداره مهاجرت مشخص گردیده است.
 • سابقه سفر: برای افسر مهاجرتی کانادا که عهده دار بررسی تقاضای شماست، بسیار مهم است که سفرهای توریستی متنوعی در پاسپورت شما قید شده باشد. از یک طرف ویزاهای لیبل دار که در پاسپورت زده می شود ( مثل سنگاپور – کره – ژاپن – استرالیا ) و از طرف دیگر سفر هایی که مقصد آن کشورهای اروپائی بوده، بیشتر نظر افسر مهاجرتی را به خود جلب می نماید.

کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه و ممهور به مهر مترجم رسمی باشد.
لازم است به همراه مدارک، فرم فردی و خانوادگی را نیز به ما تحویل دهید.

خدمات ما

 • بررسی مدارک شما و اعلام نقایص احتمالی و نهایتا تکمیل آن
 • تکمیل فرم های فردی و خانوادگی و نیز سایر فرم های مورد نیاز ( با توجه به شرایط مسافرین )
 • تهیه دعوتنامه توریستی از کانادا بامهر NOTARY + برنامه سفر مربوطه
 • رزرو پرواز به کانادا