Pixi Club Printing design Logo
Best Canada Tours - The Canadian Tour Company
Copyright Ⓒ 2018 - Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Vancouver

ونکوور

شهرزيباي ونکوور در جنوب استان بريتيش کلمبيا و در کنار رشته کوههاي راکي قرارگرفته است . اين شهر توسط يکي از فرماندهان انگليسي بنام جرج ونکوور که در سال 1790 ميلادي اين منطقه را مورد اکتشاف قرارداد، نامگذاري شده است. شهر ونکوور سومين شهر بزرگ کانادا است زبان اصلي در اين شهر انگليسي است. ونکوور همواره به عنوان یکی از پنج شهر برتر دنیا از لحاظ کیفیت و قابلیت زندگی انتخاب شده‌است .ونکوور درحال حاضر شلوغ ترين و بزرگترين بندر کشور کانادا است. چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده، فعالیت‌های تفریحی جذاب در دل طبیعت و جاذبه‌های شهری بی‌نظیر، آن را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در کانادا کرده است. در این شهر می‌توانید غذاهایی از سراسر دنیا را به راحتی امتحان کنید. بهترین غذاهای دریایی با تازه‌ترین مواد غذایی در رستوران‌های ونکوور سرو می‌شود.
صنايع چوب و توريسم و فيلم سازي عمده محل درآمد اين شهر زيبا هستند. اين شهر بعداز لوس آنجلس و نيويورک سومين مرکز فيلم سازي در قاره آمريکا است بطوريکه حتي به آن هاليوود شمالي نيز ميگويند . ونکوور براي يک دهه بعنوان بهترين شهر براي زندگي در سراسر دنيا انتخاب ميگرديد و هم اکنون نيز ميزبان صدها سمينار و کنفرانس بين المللي بطور سالانه است .

دیدنیهای شهر ونکوور

- پارک استنلی پارکی سرسبز و پر از درخت نزدیک به منطقه داون تاون ونکوور است. یک مسیر کنار دریایی که مناسب پیاده روی است فضای سبزپارک را احاطه کرده، و بیشتر بازدیدکنندگان به صورت پیاده یا با دوچرخه از این پارک دیدن می کنند. گردشگران می توانند یک روز کامل را صرف بازدید از جاذبه های مختلف آن
کنند. در تمام پارک، چشم اندازهای تماشایی بسیاری وجود دارد

- کوهستان گروز هم در زمستان و هم در تابستان چشم انداز فوق العاده ای را ارائه می دهد. تله کابین به طور روزانه بازدیدکنندگان را از سطح خیابان به قله کوه می برد، جایی که غذاخوری، فعالیت های تفریحی و حیات وحش انتظار گردشگران را در تمام طول سال می کشد.

- برای بسیاری از گردشگران در ونکوور، کانادا پلیس Canada Place جایی است که از آنجا سفر آغاز می شود. این بنا با معماری قابل توجهش هم پایانه کشتیرانی، هم مرکز همایش و هتل، و هم مرکزی برای بازدید وتفریحات منحصر به فرد است.

- آکواريم ونکوور ، که از زيباترين آکواريومهاي جهان است و تنها سينماي چهاربعدي کانادا در انجا واقع شده است .

- پل معلق کاپیلانوکه اولین جاذبه توریستی ونکووراست در سال 1889 افتتاح شد و از آن زمان بازدیدکنندگان را با عبور از بالای ژرف دره ای زیبا هیجان زده می کند. این پل پیاده روبه طول 70 متر امتداد دارد که به پارکی پر از راه های جنگلی و مسیرهایی در بالای درختان بزرگ و قدیمی منتهی می شود. همچنین مجموعه ای از ستون های توتم و سکوی معلق شفافی به نام cliffwalk نیز در آنجا وجود دارد. همچنین در طول جاده کاپیلانو، محل پرورش ماهی آزاد کاپیلانو نیز به خصوص در فصل پاییز ارزش دیدن دارد.

- خیابان رابسون بیش از همه به عنوان محلی برای خرید شناخته می شود. ولی گذشته از اسامی برندهای بین الملی، بسیاری از اتفاقات مبتکرانه ونکوور در این مکان رخ داده است. گالری هنر ونکوور که مؤسسه هنری اصلی شهر به همراه نمایشگاه هایی بین المللی در آنجا قرار دارد.

- مرکز خريد بزرگ بريتيش کلمبيا که سومين مرکز بزرگ خريد کانادا با هزاران مغازه زيبا و امکانات .فراوان است

- بازدید از داون تاون زیبای شهر ونکوور در کنار خلیج زیبا ی اقیانوس آرام

- بازدید از منطقه دانشگاهی و زیبای بریتیش کلمبیا

تورهایی که شامل این شهر هستند:

12 شب و 13 روزکانادا + خدمات اخذ ویزای توریستی

12 شب و 13 روزکانادا + خدمات اخذ ویزای توریستی

2 شب نیاگارا + 3 شب تورنتو + 3 شب مونترئال - کبک + 4 شب ونکوور

...