Pixi Club Printing design Logo
Gashte idea

گشت ایده آل

دفتر نمایندگی در ایران
آدرس: تهران – بلوار میرداماد – میدان مادر – ساختمان شهرزاد – طبقه چهارم – واحد 15
شماره تماس: 26420116 – 021 / 26420138 – 021

Best Canada Tours

- The Canadian Tour Company Copyright Ⓒ 2018
- Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Head Office:
4750 Yonge St, Unit 324
North York, ON M2N 5M6, Canada

Thousand Islands & Kingston

هزار جزیره


هزار جزیره نامي آشنا براي تمام کساني است که به ديدن مناطق طبيعي علاقه مندند . رودخانه زيبا و بي نظير سن لارنس در منطقه مرزي بين دو کشور کانادا و آمريکا درست در جائيکه گوشه شمالي درياچه انتاريو به آن نزديک ميشود ميزبان يکي از زيباترين و مشهورترين مجموعه جزاير جهان به نام هزار جزيره است . اين مجموعه جزاير از نظر جغرافیایی بين استان انتاريو کانادا و استان نيويورک آمريکا قرارگرفته است . تعداد اين جزاير زيبا 1864 جزيره است. جزایر برای آنکه بتوانند در طبقه بندی «هزار جزیره» جای بگیرند بایستی در تمام مدت سال بالای آب باشند و حداقل دو درخت هم بر روی آن رشد کرده باشد. بنابر این هر تخته سنگ خارج از آب را نمی توان جزو هزار جزیره محسوب کرد. پس می توان نتیجه گرفت که تعداد زیادی جزیره که بعضی از آنها نیز وسعت قابل توجهی دارند این مجموعه زیبا و شگفت انگیز را به وجود آورده اند.
بزرگترين آنها يکصد کيلومتر مربع وسعت دارد و کوچکترين آنها دارای 2 درخت کوچک است که مرغان دريائي برآن استراحت ميکنند. گردشگري در اين منطقه به اواخر قرن نوزدهم برميگردد . جزاير زيبا و خانه هاي داخل آن همراه با کاخهاي قديمي و جذاب از جمله ديدنيهاي اين منطقه اند . داستان سس معروف هزار جزيره و مردي که به يادماندني ترين داستان عشقي جهان را از خود به يادگار گذاشت از شنيدنيهاي اين تور ويژه خواهد بود . ديدن کوچکترين پل مرزي جهان خود از جمله شگفتيهاي اين منطقه ميباشد .
سرخپوستـان ایـن منطقـه را «باغ روح بزرگ» می نامیدند زیراهزار جزیره جایی است که طبیعت روح بزرگ خود را در برابر انسان می گشاید و انسان را به تماشای باغ طبیعت می خواند. هزار جـزیـره بـه روح و جسم انسان طراوت و تازگی می بخشد. بنابراین سرخپوستان نام درستی به این جزایر دادند، باغ روح بزرگ.


دیدنیهای هزار جزیره  • کشتي سواري برروي رودخانه جهت بازديد جزاير و ديدنيهاي رودخانه زیبای سن لارنس

  • صرف ناهار در رستوران همراه با منظره ديدنی  از جزاير

  •  بازديد از قديمي ترين مرکز ساخت شيريني پاي سيب در ميانه راه هزار جزيره


کینگستون


کینگستون شهری است تاریخی که قدمت آن به 330 سال قبل برمی گردد. این شهر محل تولد اولین نخست وزیر کانادا بعد از تشکیل کنفدراسیون کانادا می باشد. در سال 1867 سرجان مک دانلد (1891ـ1815) که معروف به پدر فدراسیون کانادا می باشد به نخست وزیری حکومت مستقل کانادا برگزیده شد. در همان سال کینگستون نیز به عنوان پایتخت کانادا انتخاب شد. بعدها پایتخت به مونتریال و بعد اتاوا انتقال یافت. بنابر این کینگستون شهر تاریخی کانادا است. شهر نبرد سربازان بریتانیایی با سربازان آمریکایی است که شهر را برای مدت کوتاهی به تصرف درآورده بودند. قلعه نظامی فورت هنری Fort Henry که اکنون به صورت موزه ای اجتماعی و نظامی درآمده تاریخ و اهمیت کینگستون را به خوبی نشان می دهد. وجود دانشگاه معروف کوئینز نیز یکی از دلایل جذابیت این شهر است. دانشگاهی بسیار بزرگ و مدرن در کنار دریاچه انتاریو که هزاران استاد و دانشجو در آن به تحقیق و تحصیل مشغولند. از یک طرف جنگل ها و پارکهای سرسبز و از طرف دیگر دریاچه انتاریو زیبایی آن را صد چندان کرده اند. کینگستون به شهر غواصی هم شهرت دارد. وجود آب شفاف در سواحل کینگستون و بقایای چندین کشتی غرق شده، فرصت مناسبی به غواصان می دهد تا مناظر زیر آب را به خوبی تماشا کنند. علاوه بر این کینگستون شهر مسابقه قایقرانی و جشنواره گاتا نیز می باشد. بنابر این طبیعت به این شهر و منطقه مجاور آن توجه خاصی داشته است. کینگستون در ابتدای راه آّبی سنت لورنس است. این راه آبی دریاچه انتاریو را از مسیر شهرهای مونتریال و کبک به اقیانوس اطلس متصل می کند. همه روزه دهها کشتی بزرگ و کوچک از این راه آبی عبور می کنند و خود را به بنادر مهم اقیانوس اطلس شمالی می رسانند.

تورهایی که شامل این شهر هستند: