Pixi Club Printing design Logo
Gashte idea

گشت ایده آل

دفتر نمایندگی در ایران
آدرس: تهران – بلوار میرداماد – میدان مادر – ساختمان شهرزاد – طبقه چهارم – واحد 15
شماره تماس: 26420116 – 021 / 26420138 – 021

Best Canada Tours

- The Canadian Tour Company Copyright Ⓒ 2018
- Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Head Office:
4750 Yonge St, Unit 324
North York, ON M2N 5M6, Canada

Ottawa

اتاوا


شهر زيبا اتاوا پايتخت کشور کانادا است . این شهر بعد از تورنتو دومين شهر بزرگ استان انتاريو است . اتاوا در دره اتاوا قرار گرفته آنهم درست در جائي که رود خانه زيبای اتاوا در مرز استانهای انتاريو و کبک در جريان است . اين شهر با پل ارتباطی به شهر مرزی گاتينو در استان کبک متصل می گردد . اين شهر د رحدود يک ميليون نفر جمعيت دارد . شهر اتاوا سومين شهر تميز دنيا و دومين شهر با کيفيت از نظر زندگی در قاره آمريکا و چهاردهمين در جهان است .
شهر اتاوا از گذشته دور محل زندگی بوميان اداوا بود . آنها متعلق به قبيله بزرگ آلگون کوين بودند و اين منطقه را برای شکارو ماهيگيری مورد استفاده قرار می دادند در اوايل قرن نوزدهم مهاجرين در اين منطقه ساکن شدند و جوانه شهر نشينی و مدنيت در آن شروع به رشد کرد در اواخر قرن نوزدهم ملکه ويکتوريا مصمم گرديد تا مرکزی مشترک برای استانهای تازه پيدا شده و مستقل کانادا تاسيس نمايد و با توجه به پتانسيل جغرافيای و سياسی شهر اتاوا اين شهر بعنوان مرکز کشور جوان کانادا به جهانيان معرفی گرديد .دیدنی های شهر اتاوا  • پارلیامنت هیل محور اصلی سیاسی کانادا به شمار رفته و ساختمان‌های دولتی شهر را در خود جای داده است. جشن‌های روز ملی کانادا (اول جولای) حول همین نقطه از شهر برگزار شده و نمایش‌هایی جذاب از نور و موسیقی در تابستان و طی فستیوال‌های مختلف آن را غرق در خود می‌کنند.

  • یادمان ملی جنگ در سال ۱۹۳۹ بنا گردید و از یک طاق بلند برای گرامیداشت تمام سربازان کانادایی کشته شده در جنگ تشکیل شده است. جدای از سازه گرانیتی طوسی آن، یادمان شامل تندیس‌های نمادین برنزی از صلح و آزادی نیز می‌شود. در واقع این یادمان را به عنوان سمبلی از تأسیس ملت کانادا می‌شناسند. با توجه به موقعیتی که این جاذبه در مرکز میدان اتحاد (Confédération) اتاوا دارد، یک نقطه دیدنی و ساده در حین گشت و گذارتان در شهر به حساب می‌آید.

  • موزه ملی کانادا از جمله زيباترین موزه های هنری در کانادا است معماری غیر معمول این ساختمان شیشه‌ای، آن را تبدیل به یکی از شگفت انگیزترین شاخصه‌های منظره شهری اتاوا کرده است .داخل گالری به همان اندازه بیرونش جذابیت داشته و شامل بیش از ۴۰,۰۰۰ اثر هنری از بزرگ‌ترین مجموعه آثار هنرمندان کانادایی دنیا میشود.

  • کانال ريدو که شهر اتاوا را به شهر کينگ استون متصل می سازد و قديمی ترين کانال آبی آمريکای شمالی است که به عنوان يکی از گنجينه های ملی کانادا توسط يونسکو به ثبت رسيده است .

  • جنگل گاتينو يکی از زيبا ترين مناطق جنگلی شهری در کانادا است که در کنار رود خانه اتاوا قرار گرفته است

  • بازار تاریخی " بای وارد" در یک محله مرکزی واقع شده است. اینجا یک جاذبه توریستی بزرگ به شمار رفته و هنوز هم حال و هوای خاص خود را به لطف بوتیک‌ها و رستوران‌های سر زنده‌ای که در بین خیابان‌های متقاطع آن قرار گرفته‌اند حفظ کرده است. ساختمان بازار خودش در تمام سال باز بوده و در ماه‌های تابستان میزبان قدیمی‌ترین بازار دهقانی شده و می‌توانید تازه‌ترین محصولات غذایی و تولیدات صنایع دستی را در آن پیدا کنید. شب‌های این محله بسیار دیدنی و جذاب هستند.

  • موزه جنگ اطلاعاتی که در این موزه به بازدیدکنندگان داده می‌شود به شیوه‌ای بی‌همتا بر روی تجربه انسانی نزاع‌های ارتش تمرکز دارد 

  • برج صلح در مرکز ساختمان‌های پارلمان کانادا واقع شده و یک بنای مهم ملی به شمار می‌رود. تزئینات حکاکی شده روی سنگ و ساعتی که در بالای برج قرار دارد، آن را تبدیل به یکی از معروف‌ترین سمبل‌های کانادا کرده‌اند و به خاطر حضور تصویرش بر روی اسکناس‌های بیست دلاری نیز شهرت زیادی کسب کرده است.

  • کلیسا و قصر سلطنتی نوتردام که قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کلیسای اتاوا است و هنوز هم به صورت دو زبانه برای پرستش و عبادت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • مقبره سرباز گمنام

تورهایی که شامل این شهر هستند:

تور کانادا - تابستان 1398 - 27 جون و 1 آگوست 2019

تور کانادا - تابستان 1398 - 27 جون و 1 آگوست 2019

 تور کانادا 2  شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاوا + 3 شب مونترئال  + 4 شب ونکوور   

...