Pixi Club Printing design Logo
Gashte idea

گشت ایده آل

دفتر نمایندگی در ایران
آدرس: تهران – بلوار میرداماد – میدان مادر – ساختمان شهرزاد – طبقه چهارم – واحد 15
شماره تماس: 26420116 – 021 / 26420138 – 021

Best Canada Tours

- The Canadian Tour Company Copyright Ⓒ 2018
- Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Head Office:
4750 Yonge St, Unit 324
North York, ON M2N 5M6, Canada

Montreal

 


مونترئال


مونترال با داشتن جمعيتي در حدود 2/5 ميليون نفر بزرگ‌ترین شهر استان کبک و دومین شهر بزرگ فرانسه‌زبان جهان است. این شهر مجموعه‌ای از فرهنگ‌ها .و ملت‌های گوناگون را در بر می‌گیرد
دراين شهر سه دانشگاه معروف به نامهاي مک گيل ، مونترال و کنکورديا وجود دارند . زبان رسمي دانشگاههاي مک گيل و کنکورديا انگليسي است . زبان رسمي شهر مونترال فرانسوي است ولي تمام نهادها و فروشگاهها به دو زبان انگليسي و فرانسه پاسخگو هستند و افراد انگليسي زبان هيچ مشکلي در ايجاد ارتباط در اين شهر زيبا نخواهند داشت . مونترال و نيويورک تنها شهرهائي در آمريکاي شمالي هستند که به عنوان مرکز مد معروف هستند . تونلهاي زيزميني مشهور شهر يک دالان 33 کيلومتري را ايجاد کرده اند که تقريباً تمام ساختمانهاي مهم شهر را به هم اتصال داده اند و در کنار اين دالانها بزرگترين مرکز خريد زيرزميني جهان ساخته شده است که از جمله ديدنيهاي باورنکردني براي آنهائي است که علاقه مند به خريد کردن هستند . اين مراکز خريد زيرزميني درگوشه و کنار شهر قابل دسترسي هستند . مونترال هرساله ميزبان مسابقات معروف اتومبيلراني گراند پريکس ميباشد . مد و زيبائي و هنر درگوشه گوشه این شهر به چشم ميخورد . مونترال ميزبان قديميترين موزه هنر کاناداست . پائيز رنگارنگ مونترال هميشه ميزبان صدها هزار جهانگردي است که به عشق رنگبازي در طبيعت در اين منطقه گرد هم مي آيند
مونترآل شهری زیبا با تاریخچه‌ای غنی است. موزه‌ها و نگارخانه‌های متعدد، دومین باغ گیاه‌شناسی بزرگ دنیا و پارک‌های دیدنی، هر ساله گردشگران زیادی را به این شهر می‌کشانند.
علاوه بر این‌ها، شهر قدیم مونترآل با ساختمان‌های قدیمی، بناهای تاریخی، کلوب‌های موسیقی و رستوران‌های مجلل، یکی از دیدنی‌ترین بخش‌های سفر به مونترآل خواهد بود.
مونترآل شهری است که با پای پیاده می‌شود به بسیاری از دیدنی‌های آن سر زد.
اگر دوست دارید قدم بزنید، چند ساعتی تفریح کنید و با اهالی شهر گفت‌وگو کنید، این پارک بهترین مکان برای گذراندن چند ساعت در روز است. در ماه‌های گرم تابستانی این پارک بسیار شلوغ است و در گوشه و کنار آن مردم به بازی و تفریح و استراحت مشغول هستند. از ماه مه تا اکتبر، هر یکشنبه اهالی مونترآل در این پارک و اطراف ساختمان Sir George-Etienne جمع می‌شوند تا در جشنواره‌های گوناگون و فعالیت‌های تفریحی مختلف شرکت کنند.
بخش‌های قدیمی شهر مونترآل یکی از دیدنی‌ترین قسمت‌های شهر هستند. در این محله‌ها می توانید از موزه بازدید کنید، به نمایشگاه‌های مختلف سر بزنید و با تاریخ مونترآل بیشتر آشنا شوید.دیدنی های شهر مونترئال• دومین باغ گیاه‌شناسی بزرگ دنیا در مونترآل قرار دارد. این باغ در سال ۱۹۳۱ افتتاح شده و بیش از ده گلخانه‌ی دیدنی دارد. این باغ یکی از جاذبه‌های گردشگری زیبا و ارزان برای علاقه‌مندان به گل‌ها و گیاهان است.
• در پارک لافونتن می‌توانید والیبال ساحلی بازی کنید، در یکی از زمین‌های تنیس آن، تنیس بازی کنید و یا چند ساعتی را به استراحت و دیدن مردم بگذرانید. اجراهای نمایش رایگانی نیز در این پارک برگزار می‌شود.
• در محله Le Plateau می‌توانید از قدم زدن در خیابان‌های زیبا و دیدنی، غذاخوردن در رستوران‌های بی‌نظیر و خرید از فروشگاه‌های متعدد آن لذت ببرید. این منطقه یکی از پررفت‌ و‌آمدترین قسمت‌های شهر است.
• مجموعه Biodome که تنها نمونه از نوع خود در دنیا است، ۴ اکوسیستم زیبای موجود در آمریکای شمالی، جنوبی و مرکزی را به نمایش می‌گذارد. این مجموعه ی دینی در پارک المپیک Velodrome قرار گرفته است.
• میدان New Place des Armes یکی از سه میدان اصلی شهر قدیم مونترآل است. بناهای متعددی از جمله کلیسای نتردام، اولین ساختمان بانک مونترآل، ساختمان York Life و ساختمان Aldred در اطراف این میدان واقع شده‌اند. این میدان مکان مناسبی برای بازدید از چند بنای تاریخی است.
• زیارتگاه Joesph Oratory یکی از پربازدیدترین مکان‌های زیارتی در تمام کانادا است. گنبد این مجموعه پس از کلیسای سنت پیتر در رم، بلندترین گنبد جهان است با چشم‌اندازی بسیار زیبا از دشتی که شهر مونترئال در ان بنا شده.


 


 

تورهایی که شامل این شهر هستند:

تور کانادا - 8 شب و 9 روز +خدمات اخذ ویزا

تور کانادا - 8 شب و 9 روز +خدمات اخذ ویزا

تور کانادا - 4 شب تورنتو - گشت شهر نیاگارا + 4شب مونترئال - گشت شهر کبک- همراه با خدمات ویزا ای تورها به  صورت ماهانه از فروردین تا شهریور1398اجراخواهند شد . هدف از برگزاری این تورها اخذ ویزای مولتیپل 5 ساله و آشنا کردن مسافران با کشور کانادا و زندگی در آن است ...

تور کانادا - کنگره جهانی مغز و اعصاب و اختلالات عصبی - 8 شب و  9 روز  + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا - کنگره جهانی مغز و اعصاب و اختلالات عصبی - 8 شب و 9 روز + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا 5 شب تورنتو - نیاگارا + 3 شب مونترئال- کبک 

...
تور کانادا - 12 شب و 13 روزکانادا + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا - 12 شب و 13 روزکانادا + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا 2 شب نیاگارا + 3 شب تورنتو + 3 شب مونترئال - کبک + 4 شب ونکوور

...
تور کانادا - کارناوال زمستانی  کانادا 2020 - شهرکبک 10روز

تور کانادا - کارناوال زمستانی کانادا 2020 - شهرکبک 10روز

تور کانادا 2 شب نیاگارا / 3 شب تورنتو / 2 شب کبک سیتی / 2 شب مونترال

...
تور کانادا - کنگره جهانی قلب - 8 شب و  9 روز  + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا - کنگره جهانی قلب - 8 شب و 9 روز + خدمات اخذ ویزای توریستی

 تور کانادا 5 شب تورنتو - نیاگارا + 3 شب مونترئال- کبک 

...
تور کانادا - کنگره بزرگ بیمه - 8 شب و 9 روز + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا - کنگره بزرگ بیمه - 8 شب و 9 روز + خدمات اخذ ویزای توریستی

تور کانادا 5 شب تورنتو - نیاگارا + 3 شب مونترئال- کبک

...
تور کانادا - تابستان 1398 - 27 جون و 1 آگوست 2019

تور کانادا - تابستان 1398 - 27 جون و 1 آگوست 2019

 تور کانادا 2  شب نیاگارا + 4 شب تورنتو + 1 شب اتاوا + 3 شب مونترئال  + 4 شب ونکوور   

...