Pixi Club Printing design Logo
Best Canada Tours - The Canadian Tour Company
Copyright Ⓒ 2018 - Best Canada Tours Inc. All rights reserved.

Banff

بنف

شهر زيبا و رويائي بنف بزرگترين شهر موجود در مجموعه پارک حيات وحش بنف واقع در استان آلبرتا است. اين شهر در ارتفاع 1463 متري از سطح دريا قرار گرفته که بعد از درياچه لويس دومين شهر مرتفع کانادا محسوب ميشود . شهر بنف در 126 کيلومتري غرب کالگري و در 58 کيلومتري شرق درياچه رويائي لويس قرار گرفته است . شهر بنف يکي از پرطرفدارترين شهرهاي توريستي کانادا به حساب مي آيد و کوهستانهاي اطراف و چشمه هاي آب گرم آن را احاطه نموده اند . این شهر از نظر آب و هوایی دارای زمستانهای طولانی و سرد و تابستانهای کوتاه و نه خیلی گرم است.
بر اساس آمار سال ۲۰۱۶ ، شهر بنف در حدود ۷,۸۴۷ نفر جمعیت دارد و سالیانه بیش از چهار هزار گردشگر از این شهر بازدید میکنند و صنعت گردشگری سالانه مبلغی نزدیک به ۶ میلیارد دلار را وارد چرخه اقتصادی کشور می کند.
بنف يکي از پرطرفدارترين مناطق ورزشي تابستانی و زمستانی در کانادا نيز محسوب ميشود . خاستگاه اين شهر به اواخر قرن نوزدهم بر ميگردد ، درست زمانيکه خط راه آهن منطقه مرکزي به غرب کانادا آغاز به کار کرد . در سال 1884 لرد استيون ( مدير خط راه آهن غرب کانادا ) نام بنف را بر روی این شهر گداشت. بنف نام شهري در اسکاتلند است که زادگاه لرد استيون بود .
شرکت راه آهن اقدام به ساخت هتلهاي زنجيره اي در اطراف مسير راه آهن نمود که اين امر سبب رونق مناطقي چون بنف گرديد و بدليل طبيعت حيرت انگيزش از آن زمان تاکنون روز به روز رونق توريستي اين منطقه افزايش يافته است . در سال 1976 انجمن فضائي کانادا با کشف يک برآمدگي 5 کيلومتري در سياره مريخ تصميم گرفتند که نام بنف را بر آن برآمدگي بگذارند.

دیدنیهای شهر بنف

- درياچه زيباي لويس

- يخچالهاي چندين ميليون ساله کلمبيا

- پارک جنگلي زيباي بنف

- پارک جنگلی و منطقه زیبای جنگلی جاسپر

- بام بنف

- تور شهري در شهر زیبای بنف

- چشمه های آب گرم